reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blade kreski. Czy to moze byc ciaza?

Ciąża?

  • Tak

    Głosów: 18 81,8%
  • Nie

    Głosów: 0 0,0%
  • Być może

    Głosów: 3 13,6%

  • Wszystkich głosujących
    22
Na pierwszym teście pojawiła się w nie więcej niż 5min. Zrobiłam drugi po jakiejś godzinie-dwóch i od razu zobaczyłam, że nic nie ma i momentalnie, zrezygnowana, nie czekając, wyrzucilam test do kosza. Po kilku minutach jednak wróciłam, wyjęłam go z kosza i zobaczyłam znowu blada kreskę. Pod wieczór zrobiłam kolejny, ale na nim nie ma nic.
 
reklama
Widać widać, dlatego tez pytałam po ilu minutach się pojawiły
Na pierwszym teście pojawiła się w nie więcej niż 5min. Zrobiłam drugi po jakiejś godzinie-dwóch i od razu zobaczyłam, że nic nie ma i momentalnie, zrezygnowana, nie czekając, wyrzucilam test do kosza. Po kilku minutach jednak wróciłam, wyjęłam go z kosza i zobaczyłam znowu blada kreskę. Pod wieczór zrobiłam kolejny, ale na nim nie ma nic.

Cytat
 
Patrycja po całym dniu mocz już jest mocno rozrzedzony i może dlatego nie wyszło :) zrób za 2 dni zobaczysz czy ciemnieje :)
 
Patrycja po całym dniu mocz już jest mocno rozrzedzony i może dlatego nie wyszło :) zrób za 2 dni zobaczysz czy ciemnieje :)
Miałam poczekać do rana, ale nie wytrzymałam, a gdy zobaczyłam ta pierwsza, blada kreseczke to nie mogłam się powstrzymać od zrobienia kolejnych. Teraz nie wiem jak zasnę 😁
 
Ciąża jak nic [emoji4]u mnie tez jakoś 5 dni przed terminem wieczorem była bardzo blada kreska (twoja jest wyraźniejsza) a następnego dnia rano już bardziej widoczna. Oczywiście była to ciąża.
 
reklama
Do góry