reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

karola ja przy macku mialam taki sam dylemat ale w koncu kupilismy plastikowe krzeselko i dostawialismy do siebie a pozniej kupilismy mu w ikei krzeselko i stoliczek :) i teraz tez tak zrobimy z dziewczynkami, dostana plastikowe (tamto po Macku jest u dziadkow) a pozniej beda sie bawic przy stoliku z ikei :)
 
reklama
karola ja przy macku mialam taki sam dylemat ale w koncu kupilismy plastikowe krzeselko i dostawialismy do siebie a pozniej kupilismy mu w ikei krzeselko i stoliczek :) i teraz tez tak zrobimy z dziewczynkami, dostana plastikowe (tamto po Macku jest u dziadkow) a pozniej beda sie bawic przy stoliku z ikei :)
jeśli masz na myśli te krzesełka plastikowe do karmienia z Ikea z długimi nóżkami i białymi tackami to one są wycofane ze sprzedaży bo były wadliwe
 
Milenka, Bravoooooooooooooooooo:tak:
Ja Frankowi wprowadzilam pierwsze sloiki-marchewka, jak mial 3 mce i 2tyg. Teraz zamierzam zrobic podobnie mimo ze maluchy urodzily sie w 32 i 2 tc. Jesli dzieci ladnie przybieraja i dobrze sie rozwijaja to nie widze problemu.
Nam nasze mamy dawaly to co sie ugotowalo samemu, zyjemy , jestesmy zdrowe, nie bylo piramid zywienia, zbilansowanych posilkow i bylo ok.
 
Widziałam na allegro super krzesełko,wyszukalam bo jakaś mama gdzies w necie polecała,Naprawdę bylo super,regulowane oparcie regulowana wysokośc itp. No ale nie dam 655zł za 1 krzesełko,paranoja!!Myśleliśmy coś koło 200zł za 1 szt
 
Milenka, Bravoooooooooooooooooo:tak:
Ja Frankowi wprowadzilam pierwsze sloiki-marchewka, jak mial 3 mce i 2tyg. Teraz zamierzam zrobic podobnie mimo ze maluchy urodzily sie w 32 i 2 tc. Jesli dzieci ladnie przybieraja i dobrze sie rozwijaja to nie widze problemu.
Nam nasze mamy dawaly to co sie ugotowalo samemu, zyjemy , jestesmy zdrowe, nie bylo piramid zywienia, zbilansowanych posilkow i bylo ok.

Rety moje dzieci urodzily sie w 36 i 2 tc. sorry
 
Karola2112 powaznie juz miesko i ryby? ja podaje na razie zupki warzywne ... A gluten juz wprowadzasz?

Ashiarona dla mnie te z miesem i rybami są bardziej wartościowsze dla maluchów - żelazo i omega3 a tego mięsa jest malutko coś ok 10g moi teraz słoiczkiem bez mięska to gardzą cwaniaki jedne
jeśli chodzi o gluten to jak na razie po mało od 2 dni daję po 2 łyżeczki kaszki manny do dziuba i tyle ale to też jak dla mnie paranoja dawniej normalnie się dawało wszystko i jakoś żyjemy a teraz wiecej czasu mi zajmuje zastanawianie sie co moge dac odmierzanie porcji i karmienie beeee:no:
 
my tez mielismy dylemat nad krzesełkiem ale w koncu kupilismy plastikowe m.in. ze względu na mozliwosc regulacji oparcia, krzesło mozna przystawic do stolu, zlozyc, dalismy po 250 zl/szt i wydaja sie byc ok, niestety ale przy dwojce to trzeba wszystko x2 liczyc.
a jakie polecacie foteliki sam. 9-36 kg??, bo powoli sie rozgladamy i zastanawiamy sie fisher pricem, w koncu znowy "wiekszy" zakup sie szykuje i trzeba go porzadnie zaplanowac:-p
obserwuje po siostrzenicach meza ktore maja 1,5 roku i 2 lata ze one i tak wola jesc przy doroslym stole czyli krzesełka sa w odstawce - dlatego nie kupilismy drewnianych ze stolikiem
 
reklama
manila- my tez sie zastanawiamy nad fotelikami z fisher price albo ferrari od 9-36kg.Musze tylko w sklepie sprawdzic czy materiał przepuszcza powietrze,bo jak nasze łobuzy mają sie pocic i meczyc w lato to dziekuje bardzo za taki interes;-)
 
Do góry