reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ashiarona- moi dostają po 4 rano mleko,o 8:00 kaszkę mleczno-ryżową,o 12:00 zupka/obiadek,jak wstaną to deserek,o 16 mleczko o 19:00 kąpu kąpu o 20 mleko z manną i wynocha do wyrka:-Dwtedy rozkoszyję się tą błogą ciszą....

natt- mój M. ostatnio wspomniał ze chciałby córkę tak za 5 lat,ale ja juz się nie dam namówić.Gdybyśmy teraz mieli 1 dzieciaczka a nie bliźniaki to pewnie bym się skusiła,ale póki co chłopaki tak nam dali w d**ę ze na kolejne nie mam już siły
 
reklama
A jak dajecie dzieciom obiadek zjedza cały słoiczek to dajecie jeszcze mleko do tego? Bo moje zjedza cały słoiczek i krzyczą że mleko chca a ja nie wiem czy to nie za dużo??
 
Witam,
teraz przenoszę się z wątku o ciąży do tego:)
narazie moje dziewczynki jeszcze w szpitalu, ale mam nadzieję, że szybko nabiorą wagi i wrócą do domku;]

chciałabym się Was zapytać jak szybko Wasze maluszki nabierały na wadze?
moje ważyły zaraz po porodzie 1930g i 1830g, w niedziele wieczorem 1700g, a wczoraj trafiłam na głupią babę, która kazała mi pójść do lekarza prowadzącego:/ dziś mija 4 doba i mam nadzieję, że bez żadnych spadków się obędzie:)
 
Kla00dia,nic się nie martw. Spadki wagi po urodznieu są normalne. Jak bedą jadły to w mig przybiorą na masie:). No a poza tym to wielkie gratulacje !!! Kolejna dzielna Mamusia:). Bravo! i duuuuuuuużo zdrówka dla dzieciątek:)
 
Kla00dia GRATULACJE!!! Witaj u nas :-)
Spokojnie, moje stracily po 200 g, a potem bardzoszybko przybraly, wszystko bedzie ok, a potem to co tydzien ok 300, a nawet 400
 
dziewczyny, co do powiekszenia rodzinki to Wy chyba jestecie nie zniszczalne :):):). Ja przyznam, ze zawsze chcialam miec tylko jedno baby, a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tych dwoch fircykow. :):):)
Teraz sie smieje do M, zeby szykowal towar na nastepny rzut :):):)


Milenko - ja kochana to tak troche po polsku wychowuje te dzieci. :-D:-D. Caly czas mam wrazenie, ze one sa takie male i im zimno.

Tossa - nie martw sie na zapas, bynajmniej wiecie na czym stoicie do konca roku jest wciaz duzo czasu, wiec napewno Twoja madra glowa cos wymysli. Pomysl, ze wiele osob dowiaduje sie z dnia na dzien , ze zdracila prace.

Natt - ze wzgledu na przyjazdy naszych rodzicow podlaczylismy polska TV i przyznam , ze od miesiaca nie moge sluchac wiadomsci, bo mam wrazenie, ze Panstwo zamiast pomagac to robi pod gorke ludziom. Ja bardzo tesknie za Polska ale czasami zastanawiam sie , jak dlugo bym wytrzymala miszkajac tam.

Kla00dia- gratulacje kochana i witaj na kolejnym etapie. Ze spsdkiem wagi to normalne, z tego co tlumaczyl mi pediatra to dziecko ma prawo spasc do 10 % ze swojej wagi urodzeniowej.glowa do gory , bedzie dobrze i juz niedlugo bedziecie w domku.

Kobitki - najwazniejsze, kolejne wyniki Lauruni sa dobre. Teraz czekamy na metabolike , ale doktorek twierdzi, ze jest pewien , ze te wyniki tez beda dobre, bo niunia zaczela jesc i ma dobra przemine materi. Ale sie ciesze, wczoraj myslalam , ze ze szczescia bede calowac ludzi na ulicy :happy2::happy2:
 
Witam nową mamusię:) tak jak piszą dziewczyny Twoje dzieciaczki szybko przybiorą na wadze i zaraz będziecie razem:) Moi chłopcy tez sie urodzili w 34tyg i byli sporo mniejsi bo 1620 i 1670:) głowa do góry i szykuj sie bo bliźnięta atakują:p hehe
 
reklama
dziewczyny, co do powiekszenia rodzinki to Wy chyba jestecie nie zniszczalne :):):). Ja przyznam, ze zawsze chcialam miec tylko jedno baby, a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tych dwoch fircykow. :):):)
Teraz sie smieje do M, zeby szykowal towar na nastepny rzut :):):)


Milenko - ja kochana to tak troche po polsku wychowuje te dzieci. :-D:-D. Caly czas mam wrazenie, ze one sa takie male i im zimno.

Tossa - nie martw sie na zapas, bynajmniej wiecie na czym stoicie do konca roku jest wciaz duzo czasu, wiec napewno Twoja madra glowa cos wymysli. Pomysl, ze wiele osob dowiaduje sie z dnia na dzien , ze zdracila prace.

Natt - ze wzgledu na przyjazdy naszych rodzicow podlaczylismy polska TV i przyznam , ze od miesiaca nie moge sluchac wiadomsci, bo mam wrazenie, ze Panstwo zamiast pomagac to robi pod gorke ludziom. Ja bardzo tesknie za Polska ale czasami zastanawiam sie , jak dlugo bym wytrzymala miszkajac tam.

Kla00dia- gratulacje kochana i witaj na kolejnym etapie. Ze spsdkiem wagi to normalne, z tego co tlumaczyl mi pediatra to dziecko ma prawo spasc do 10 % ze swojej wagi urodzeniowej.glowa do gory , bedzie dobrze i juz niedlugo bedziecie w domku.

Kobitki - najwazniejsze, kolejne wyniki Lauruni sa dobre. Teraz czekamy na metabolike , ale doktorek twierdzi, ze jest pewien , ze te wyniki tez beda dobre, bo niunia zaczela jesc i ma dobra przemine materi. Ale sie ciesze, wczoraj myslalam , ze ze szczescia bede calowac ludzi na ulicy :happy2::happy2:


Suuuper,że z córeczką lepiej:):). Kurcze to jest najgorsza sprawa na świecie jak dzieci choruja...Oby wszystkie Maluszki były zdrowiutkie zawsze:):). Ciesze sie razem z Tobą z powrotu do zdrówka Laury:).
 
Do góry