reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza-ciąża?

Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
13
Witam! Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 11 stycznia, oczywiście był cykl starań. Wczoraj miałam dość silne bóle podbrzusza, jak przed miesiączką, owulacją. Teraz okres powinnam dostać 9 lutego. Czy taki ból może być oznaką ciąży? Boję się jeszcze robić test.
 
reklama
Ja taki ból miałam w momencie implantacji, więc wszystko jest możliwe. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 9 lutego, by zrobić test. Jak jesteś bardzo niecierpliwa, to możesz zrobić badanie z krwi, które powinno już ciążę jutro wykazać.
 
Witam! Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 11 stycznia, oczywiście był cykl starań. Wczoraj miałam dość silne bóle podbrzusza, jak przed miesiączką, owulacją. Teraz okres powinnam dostać 9 lutego. Czy taki ból może być oznaką ciąży? Boję się jeszcze robić test.
Ja jak zaszłam w ciążę to pierwszy test robiłam 3 dni przed spodziewaną @ i wyszedł pozytywny, teraz w aptece już można kupić testy które wykazują wynik przed spodziewaną @ tylko ostrzegam że nawet jeżeli wyjdzie pozytywny wynik a z zapłodnionym jajeczkiem będzie coś nie tak to miesiączka się pojawi i usunie nieprawidłowo rozwiniętego zarodka...
 
Ja taki ból miałam w momencie implantacji, więc wszystko jest możliwe. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 9 lutego, by zrobić test. Jak jesteś bardzo niecierpliwa, to możesz zrobić badanie z krwi, które powinno już ciążę jutro wykazać.


Akurat pracuje tak, że nie mam jak się wyrwać na badanie z krwi więc pozostaje mi czekać do 9. Trzymaj kciuki ;)
A po jakim czasie od implantacji zaczęły się u Ciebie objawy typu nabrzmiałe piersi itp?
 
Ja jak zaszłam w ciążę to pierwszy test robiłam 3 dni przed spodziewaną @ i wyszedł pozytywny, teraz w aptece już można kupić testy które wykazują wynik przed spodziewaną @ tylko ostrzegam że nawet jeżeli wyjdzie pozytywny wynik a z zapłodnionym jajeczkiem będzie coś nie tak to miesiączka się pojawi i usunie nieprawidłowo rozwiniętego zarodka...


Koleżanka miała negatywny ten 6dni po zapłodnieniu więc obawiam się robienia wcześniej
 
Takie objawy u każdej kobiety są inne, i we wczesnej ciąży nie u każdej się pojawiają. Ja miałam straszną zgagę która pojawiła się już z 4 dni przed spodziewaną @ co mnie bardzo dziwiło a po około tygodniu od zrobienia testu dopadła mnie mega senność...
 
reklama
Ja jak zaszłam w ciążę to pierwszy test robiłam 3 dni przed spodziewaną @ i wyszedł pozytywny, teraz w aptece już można kupić testy które wykazują wynik przed spodziewaną
U mnie było podobnie. Test wykrył ciąże już 24 dniu cyklu ( przy 28 dniowych cyklach)- kreseczka na teście była słaba ale widoczna. Ale każda kobieta jest inna i nie można być pewną kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia. I czy czekając na dzidziusia nie bierze się objawów zbliżającej się miesiączki za objawy ciążowe. Bo bywają podobne. Lub że myśląc ze zbliża się miesiączka okazuje się że te objawy to zwiastun ciąży. Na tym etapie dużo gdybania jest.

Florenssja trzymam kciuki życzę cierpliwości ( 9 lutego już niedługo) i pięknych dwóch kreseczek na teście

f2w3rjjggzajlvyc.png
 
reklama
Do góry