reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza-ciąża?

Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
13
Witam! Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 11 stycznia, oczywiście był cykl starań. Wczoraj miałam dość silne bóle podbrzusza, jak przed miesiączką, owulacją. Teraz okres powinnam dostać 9 lutego. Czy taki ból może być oznaką ciąży? Boję się jeszcze robić test.
 
reklama
reklama
U mnie było podobnie. Test wykrył ciąże już 24 dniu cyklu ( przy 28 dniowych cyklach)- kreseczka na teście była słaba ale widoczna. Ale każda kobieta jest inna i nie można być pewną kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia. I czy czekając na dzidziusia nie bierze się objawów zbliżającej się miesiączki za objawy ciążowe. Bo bywają podobne. Lub że myśląc ze zbliża się miesiączka okazuje się że te objawy to zwiastun ciąży. Na tym etapie dużo gdybania jest.

Florenssja trzymam kciuki życzę cierpliwości ( 9 lutego już niedługo) i pięknych dwóch kreseczek na teście

f2w3rjjggzajlvyc.png
Dziękuję!
 
Idź na bete:)
Będziesz miała odrazu odp:)
Ja też miałam ból jak na okres myślałam że nadchodzi a to macica już się powiększała..:D
Więc wszystko możliwe:)
U mnie też cykle były nieregularne i owu była dużo później niż zakładałam jak zaszła w ciaze;)
Ciekawe jak po porodzie narazie karmie piersią i jeszcze nie mialam miesiączki ale dziewczyny mialyscie regularnie cykle po porodzie czy nie?;)
 
Ja robiłam test jakieś 4 dni przed spodziewaną miesiączką i wyszedł pozytywny potem zrobiłam jeszcze w przeciągu 4 dni dwa kolejne do pewności. Wszystkie były pozytywne dlatego myślę że u ciebie również mógłby juz coś pokazać ale nie musi. Zależy od organizmu chyba :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idź na bete:)
Będziesz miała odrazu odp:)
Ja też miałam ból jak na okres myślałam że nadchodzi a to macica już się powiększała..:D
Więc wszystko możliwe:)
U mnie też cykle były nieregularne i owu była dużo później niż zakładałam jak zaszła w ciaze;)
Ciekawe jak po porodzie narazie karmie piersią i jeszcze nie mialam miesiączki ale dziewczyny mialyscie regularnie cykle po porodzie czy nie?;)
Przy karmieniu piersią ja miałam nieregularne cykle między 25 a 31dn. się wachaly a pierwszy okres po porodzie dostałam 11 miesięcy po.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laboratoria są czynne całą dobę, do badania BetaHCG nie musisz być na czczo, więc w każdej chwili możesz jechać na badanie i mieć pewność.

Co do samego bólu podbrzusza, to niestety w tej chwili jest to wróżenie z fusów, czy to ciąża, czy tylko sobie wkręcasz objawy.
 
Witam! Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 11 stycznia, oczywiście był cykl starań. Wczoraj miałam dość silne bóle podbrzusza, jak przed miesiączką, owulacją. Teraz okres powinnam dostać 9 lutego. Czy taki ból może być oznaką ciąży? Boję się jeszcze robić test.


Ja tez uważam ze na tym etapie ciąży ból podbrzusza moze swiadczyc o wszystkim doslownie ja w tamtym cyklu mialam takie.bóle a w ciąży nie jestem takze pozostaje.ci po prostu czekac a jesli jestes znoecierpliwiona to zrób sobie Beta hcg powinno juz cos wyjść ...pozdrawiam i życzę mimo wszystko aby u ciebie te objawy zwiastowaly to czego pragniesz :-)
 
Witam! Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 11 stycznia, oczywiście był cykl starań. Wczoraj miałam dość silne bóle podbrzusza, jak przed miesiączką, owulacją. Teraz okres powinnam dostać 9 lutego. Czy taki ból może być oznaką ciąży? Boję się jeszcze robić test.

Witaj Florenssja , u mnie właśnie takie ból brzucha oznaczał ciąże , ból zaczął się na 4-3 dni przed spodziewaną miesiączką i trwał jeszcze długo po jej przewidywanym terminie , co najlepsze był to dość mocny ból brzucha , nigdy wcześniej nie sądziłam , że można mieć takie bóle i być w ciąży . Ale równie dobrze mógł to być objaw nadchodzącej @ .. Bo tak na prawdę rzadko występują jakiekolwiek charakterystyczne objawy typowo dla ciąży na tak wczesnym etapie , jeżeli już są to właśnie takie standardowe miesiączkowe :bóle podbrzusza, piersi, bóle pleców itd. które mogą zwiastować ciążę lub @
Życzę Ci , aby u Ciebie te bóle zwiastowały ciążę
 
reklama
Witam, podczepiam się do wątku:)
Ostatni okres zaczął mi się 5.02 i trwał tydzień, co jest u mnie normalne. 12.02 kochałam się z moim partnerem, używaliśmy prezerwatywy, chociaż później dotykał wejście do pochwy swoim penisem już bez żadnego zabezpieczenia. Według moich obliczeń około 15-16.02 miałam owulację. W niedzielę 19.02 kochaliśmy się, z prezerwatywą. Jednak od poniedziałku rano, tj. 20.02 boli mnie brzuch, właściwie podbrzusze, jakby macica. To jest ból jak podczas okresu, tylko troszkę słabszy, chociaż nadal intensywny. Słabnie jak chodzę, jednak potęguje się gdy siedzę lub leżę. Okres powinnam dostać teraz 4.03, czy możliwe jest zatem, aby ten ból już teraz był zapowiedzią miesiączki? Oprócz bólu brzucha i wzmożonego pragnienia nie zauważyłam u siebie żadnych innych wyraźnych objawów, wskazujących na to, aby okres miał jednak przyjść szybciej lub wcale się nie pojawić;). Ostatnio miałam sporo stresu, z racji tego, że jestem studentką i właśnie mieliśmy czas egzaminów, więc zastanawiam się czy to może być jednak opóźniona owulacja, a ból spowodowany był pęknięciem pęcherzyka? Czy jednak jest to symptom ciąży? Bardzo proszę o radę co powinnam teraz zrobić i kiedy ewentualnie powinnam zrobić test ciążowy?
Z góry dziękuję
Kasia
 
Do góry