reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle głowy

Aga26 - ja dzwoniłam dzisiaj do swojego lekarza i umówiłam się z nim na 4 lipca. Powiedział, że to będzie odpowiedni moment, że mam się nie denerowować i odpoczywać! Tak że zgadzam się z Rybką, myślę że 6 - ty tydzień jest najwłaściwszy
 
reklama
Bóle glowy minęły (bo to przeze mnie to się zaczęło ;D ), ale za to mdłości o d południa do wieczora. Skąd ta nazwa "poranne"? :mad:
 
U mnie ból głowy na razie cicho siedzi, ale mdłości nasiliły się ostatnio potwornie, a najgorsze jest to że w tym tygodniu zaczęłam praktyki w przychodni i nie mogę jeść śniadania, dopiero około 11 odpuszczają i mogę wypić herbatkę i ewentualnie zjeść małą kanapeczkę... no nic... chyba takie są uroki ciąży i trzeba to jakoś przejść...
 
Mnie jak w piątek zaczęła boleć głowa w pracy, to przestała w sobotę po popołudniu. Nawet światło mi przeszkadzało. No ale do dzisiaj miałam spokój, dzisiaj od rana chyba znowu się zaczyna, choć narazie pobolewa tyliko troszkę i mam nadzieję, że tak zostanie
 
O dziewczynki współczuję, mnie na razie jeszcze nie dopadły :D mam nadzieję, że mnie ominą ;D Mdłości raczej nie mam czasem zrobi mi się nie dobrze i to właśnie po południu a nie rano :D
 
Majka76 Rybka Anetka dzieki za rady co do 1 wizyty u gina, troszke sie uspokoilam :) Mam kolezanke, ktora jest pielegniarka - wprawdzie na oddziale neurologii, ale to zawsze jednak osoba "z branzy", wiec poprosilam ja o pomoc w madrym wyborze gina, ktory prowadzilby ciaze. No, co do mojego dotychczasowego gina niestety potwierdzilo sie, ze jest dobry do...wypisywania recept na tabletki anty. a nie do opieki nad ciaza :mad: Wiec moje obawy potwierdzily sie, juz dawno powiedzialam mu , ze planujemy dzidzie itd. a ten znow przy kolejnej wizycie pyta czy chce tableteczki :mad: :mad: :mad: Przepisywal mi je przez 6 lat z rzedu nie robiac zadnych badan hormonalnych ani przerw !!! No a potem staralismy sie o dziecko prawie przez rok, byc moze przez zbyt dlugie stosowanie tabletek ??? Sama juz nie wiem. Dlatego teraz, kiedy moja dzidzia zamieszkala juz we mnie ::) chce byc pod opieka osoby odpowiedzialnej , wiec poczekam kilka dni i wybiore odpowiedniego, mam nadzieje lekarza. Wg moich wyliczen jestem w poczatku 4 tyg.
 
Aga26ka ja przez około 10 lat brałam anty a przerwy miesięczne robiłam sobie co pół roku. Jedna z moich poprzednich gin dawała mi skierowania raz na rok na badania ogólne i próbę wątrobową :D Póżniej odeszła i podobnie jak twój natknęłam się na taką która tylko przepisywała te tabletki. :(
Proszki odstawiłam rok temu a starać zaczęłam się w maju tego roku - także udało nam się od razu ;D

Rozmawiałam z gin i powiedziała, że jak się bierze tabletki i się je odstawi a szybko zajdzie, to jest szansa na ciążę mnogą.
Więc nie sądzę żeby branie anty miało wpływ na to od jakiego czasu kto się stara. Tutaj bardziej wchodzą w grę albo blokady psychiczne to tak u 80% albo czynniki natury medycznej.
 
reklama
Rybka z tymi blokadami to masz racje, sama wiem po sobie ile mnie nieraz z pozoru blahe sprawy kosztyja nerwow :( Ale teraz przepelnia mnie tylko ogromne szczescie , w ktore nie moge az uwierzyc :laugh: :laugh: :laugh: Moze jak juz znajde w koncu odpowiedniego lekarza, porozmawiam z nim i zrobie pierwsze badania, to sie troche wewnetrznie uspokoje ;) Teraz mam takie uczucie fruwania nad ziemia ze szczescia i radosci !!! Pytam mojego mezusia "czy to prawda" a on wtedy tak slodzitko sie usmiecha i caluje moj brzuszek mowiac "prawda !!! " :laugh: :laugh: :laugh: POZDRAWIAM WAS LUTOWE MAMUSKI :D
 
Do góry