reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle głowy

Aga26 wierzę, że wszystko będzie dobrze! Mi też jest cięzko uwierzyć, że się udało, ale jestem szczęśliwa i dobrej myśli.
 
reklama
Dziewczynki dobrze, że nie jestem osamotniona - ja też jeszcze do końca nie mogę uwierzyć bo i nie czuję się jeszcze jak w ciąży, prawie zero dolegliwości no i oby tak dalej. :p

Jestem straszną realistką i wszystko musze mieć medycznie potwierdzone - hehe - i z tąd nie mogę się doczekać tego USG. ;D ;D
 
Ja mam dokładnie to samo, więc doskonale Cię rozumiem. Nawet teraz po dwóch dodatnich testach nie nastawiam się za bardzo, a co będzie zobaczymy w lipcu...
 
Dla tych, które męczą mdłości, zgaga i zaparcia: "Nudności, zgaga, senność, zaparcia - zamieszczany w poradnikach opis dolegliwości towarzyszących pierwszym miesiącom ciąży nie napawa optymizmem. I choć istotnie wiele kobiet się na nie skarży, to wcale nie znaczy, że i Ty musisz ich wszystkich doświadczyć.
Przede wszystkim wyrób w sobie nawyk popijania niegazowanej wody. Działa ona jak naturalny filtr, wspomaga pracę układu krwionośnego i trawiennego. Jest Twoim prawdziwym sprzymierzeńcem w walce ze wszystkimi niedogodnościami pierwszego trymestru ciąży: zgagą, nudnościami i zaparciami. Pij wodę małymi łykami, ale stale - 2-3 litry dziennie. Możesz do niej dodawać dodać sok z cytryny lub imbir."


 
Co do wody niegazowanej to u mnie się sprawdza. Staram się poić jak najczęściej, a jak mi się robi niedobrze, to łykam, i na troszkę przechodzi. ;) Nawet do pracy targam butlę wody, i wracam z pustą. Polecam
 
Ja za wodą nie przepadam, więc ratuję się cytryną ;D Ostatnio popijam ciepłą wodę z cytryną i miodem bo gardziołko wciąż boli :D

Izzabelka szczerze współczuję wiem co to ból głowy, może nie aż taki jak twój ale potragfię sobie wyobrazić, już nie wiadomo czy wymiotować z bólu czy się położyć, czy ci zaraz głowa nie eksploduje bo wszystko tam pulsuje, czy ci wiertło wkręcają ::) ::) Naprawdę SZCZERZE WSPÓŁCZUJĘ WSZYSTKIM Z BÓLAMI - pozostaje mi się tylko pomodlić obyście ich nie miały.
 
Majka76 dzieki za rady. :) Mnie wczoraj trzymaly takie mdlosci przez caly dzien, ze na nic nie mialam ochoty, ani jesc ani pic :( Nawet nie mialam sily tutaj zagladnac :( Na szczescie nie trafilam z tym do WC. A dzis co za zmiana swietnie sie czuje i moge jesc wszystko. Przewrotna ta ciaza jest ;) ;)
 
reklama
Kurcze aż mi wstyd, że nie mam żadnych mdłości...jedyne co to bolą mnie piersi i brzuszek a tak to nic :( ...nawet sie nie spodziewałam kurde...Jak to bedzie cudownie być pod koniec ciąży zimą a nie upalnym latem..:)
 
Do góry