reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak akcji serduszka

cóż za takt i wyczucie... Jest mi bardzo przykro że to przeżywasz, w sumie faktycznie beta na tym etapie niewiele da, bo pewnie i tak wyjdzie wysoka, ale jak zrobisz przyrost po 48 godzinach to będziesz wiedziała, czy rośnie, czy nie. W sumie dość mało masz informacji, na tym USG pierwszym widać tylko mały pęcherzyk wg mnie (ale mogę się mylić!), na tym drugim widać coś tam, ale jak nie ma akcji serca w 8 TC to faktycznie nie za dobrze rokuje. Przy czym mogła ci się owulacja przesunąć i możesz być równie dobrze w 6 TC (ale mogę też gadać głupoty, bo nie jestem ginekologiem). Osobiście poszłabym na konsultację do innego ginekologa, starałabym się wytrzymać kilka dni, ale z tego co czytałam tu na forum to kobiety pisały, że przed podaniem środka poronnego lekarze sprawdzają na USG czy faktycznie jest podstawa ku temu. Bardzo mi przykro, trzymam kciuki.
Na pierwszym jest strasznie malutki pęcherzyk właśnie, idę jutro do innego lekarza
 
reklama
Mogła się owulacja przesunąć. W szpitalu najpierw zrobią USG żeby potwierdzić brak akcji serca. Także nikt bez powodu nie będzie wywoływał poronienia. Dobrze że idziesz jutro to jeszcze sprawdzić u innego lekarza.
 
Mogła się owulacja przesunąć. W szpitalu najpierw zrobią USG żeby potwierdzić brak akcji serca. Także nikt bez powodu nie będzie wywoływał poronienia. Dobrze że idziesz jutro to jeszcze sprawdzić u innego lekarza.
Lekarz dziś stwierdził że nie ma akcji serca 😒😭 jestem załamana 😒
 
Około tygodnia temu zarodek przestał się rozwijać mam czekać do poniedziałku jeżeli nie będzie krwawienie mam iść do szpitala😭😭😭😭😭
 
reklama
Do góry