reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak apetytu w ciaży

Też tak miałam przez jakieś dwa tygodnie na początku ciąży, samo przeszło, nadrobilam później i to z nawiązką!
 
reklama
KOCHANE BARDZO WAM DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI:)
ODRAZU MI LEPIEJ ,ODKAD DOWIEDZIAŁĄM SIE ZE JESTEM W CIAZY PO RAZ 2 ZAMIAST CIESZYC SIE POPROSTU ZAMARTWIAM SIE I BOJE ZE MOZE POWTORZYC SIE TA STRASZNA SYTUACJA Z PRZED 5 MIESIECY:(,ALE TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI:)
JESZCZE RAZ WAM DZIEKUJE I WSZYSTKIEGO DOBREGO !
aaaaaaaa....mam jeszcze 1 pytanko:)
CZY JAK POJDE NA USG W PONIEDZIALEK (7TYDZ)BEDZIE SŁYCHAC JUZ BICIE SERDUSZKA:)?I CZY USG MUSI BYC KONIECZNIE DOPOCHWOWE?
POZDRAWIAM!:-D:-)
 
NANA22 z serduszkiem nie pomoge, nie wiem od kiedy mozesz je uslyszec, aczkolwiek serduszko zaczyna bic pod koniec piątego tygodnia ciąży ok 22 dnia.

No usg dopochwowe jeszcze;-)

Udanej wizyty w poniedzialek:-)
 
Ja też tak miałam, przez pierwsze 3 miesiące, mogłam zjeść jedynie zupki chińskie lub owoce, do tego wymiotowałam prawie bez przerwy, minie :)
Do tej pory, nie mam jakiś zachcianek czy innych wymysłów, ale jem normalnie :)
 
:) mam nadzieje ze wszsytko bedzie dobrze !
marzymy o córeczce:)
chodz tak pragniemy dziecka ze najwaznejsze dla nas jest to aby poprostu bylo!
pozdrawiam
 
Witajcie dziewczynki !
trafiłam na ten wątek, bo mam ten sam problem. U mnie to już 13 tydzień ciąży i od ok. miesiąca jeść nie mogę. Nie, że nie mam apetytu, ale zapach jedzenia, lodówki odrzuca mnie. Nie wymiotuje tylko mnie mdli. Nawet naczyń nie mogę umyć bo o zgrozo ! czuje zapach jedzenia i koniec. Jedyne co toleruje to chleb z masłem i owoce. Może macie jakieś złote rady jak poradzić sobie z tymi zapachami. Musze jeść. ale nawet obiad ugotowanie to dla mnie problem. Dzisiaj cała kuchnie wyszorowałam, odświeżaczami popryskałam, nadal otwierając lodówkę wstrzymuję powietrze.
Męczy mnie to strasznie i martwi, że maleństwo nie dostaje potrzebnych składników. Wieczorem przez te zapachy czuję się wykończona o 19 jak skończę dzien to jest dobrze.
pozdrawiam:)
 
reklama
Witam, ja mam doslownie ten sam problem :p obecnie jestem w 8 tyg... ale od 4 tyg mam uraz do wszelkich zapachow, mecze sie z nimi do tej pory, mnie natomiast bardzo drazni zapach z kosza na smieci doslownie w calym mieszkaniu go czuje mimo to ze wywalam smieci codziennie :p i on powoduje u mnie niezliczone ilosci wymiotow :( ogolnie tez malo jesm, prawie nic zmuszam sie by nie zaszkodzic dziecku :( ale kiepsko mi to wychodzi... przez to schudlam juz 9,5kg co mnie przeraza ;(

Justys21 nie potrafie ci pomoc :(:( ja obecnie jade tylko na owocach i na bulce bo innych pisilkow nie toleruje :( pozdrawiam!! ;]


[url=http://www.suwaczki.com/][/URL]
 
Ostatnia edycja:
Do góry