reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak zarodka przy wysokiej beta hcg

Dołączył(a)
27 Lipiec 2017
Postów
2
Wczoraj zgłosiłam się do lekarza z wynikami beta hcg powyżej 7000.
Lekarz wyliczył na podstawie ostatniej miesiączki wiek ciąży na 5t4d. Na badaniu USG zobaczył pęcherzyk ciążowy i jak stwierdził "duży, rzeczywiście powyżej 5 tygodnia, ale pusty".

Stwierdził, iż jest pusty a "powinno już być widać zarodek", kazał czekać tydzień na kolejne badania.

No ok, grzecznie czekam, ale mam się czym martwić? Rzeczywiście powinno już być widać coś więcej? trochę mnie lekarz nastraszył możliwym szpitalem itp. jak myślicie?
 
reklama
Zarodek widac przy becie powyżej 10.000:)
Ja w 6 tyg zobaczylam dzidzie i serduszko:)
Idz za tydzien to juz na pewno bedzie widać:)
 
Ja na pierwszym USG byłam w 5 tyg nie było nic widać parę dni później poszłam do mojej lekarki i był pęcherzyk a dopiero w 6,5 tyg. Było widać maleństwo i serduszko
 
Wczoraj zgłosiłam się do lekarza z wynikami beta hcg powyżej 7000.
Lekarz wyliczył na podstawie ostatniej miesiączki wiek ciąży na 5t4d. Na badaniu USG zobaczył pęcherzyk ciążowy i jak stwierdził "duży, rzeczywiście powyżej 5 tygodnia, ale pusty".

Stwierdził, iż jest pusty a "powinno już być widać zarodek", kazał czekać tydzień na kolejne badania.

No ok, grzecznie czekam, ale mam się czym martwić? Rzeczywiście powinno już być widać coś więcej? trochę mnie lekarz nastraszył możliwym szpitalem itp. jak myślicie?
U mnie zarodek (i było juz wtedy serduszko) zobaczyliśmy dopiero 7t2d. 10dni wcześniej lekarz stwierdził ze widzi puste jajo albo może ciążę obumarla...więcej do Niego nie wróciłam

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
U mnie zarodek (i było juz wtedy serduszko) zobaczyliśmy dopiero 7t2d. 10dni wcześniej lekarz stwierdził ze widzi puste jajo albo może ciążę obumarla...więcej do Niego nie wróciłam

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
ja jak poprosilam o zaswiadczenie do pracy zeby na nockach nie pracowac to mi gin powiedzial ze "nie ma sie czym chwalic, pani.moze poronic w kazdej chwili"... tez wiecej do niego nie poszlam
 
reklama
Wczoraj zgłosiłam się do lekarza z wynikami beta hcg powyżej 7000.
Lekarz wyliczył na podstawie ostatniej miesiączki wiek ciąży na 5t4d. Na badaniu USG zobaczył pęcherzyk ciążowy i jak stwierdził "duży, rzeczywiście powyżej 5 tygodnia, ale pusty".

Stwierdził, iż jest pusty a "powinno już być widać zarodek", kazał czekać tydzień na kolejne badania.

No ok, grzecznie czekam, ale mam się czym martwić? Rzeczywiście powinno już być widać coś więcej? trochę mnie lekarz nastraszył możliwym szpitalem itp. jak myślicie?
Ja chyba dopiero w 7 zobaczyłam:) spokojnie:tak:
 
Do góry