reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

oj salemincia :) no leca leca a ja sie nie moge doczekac az mi moje przeleca....

zaraz sie pobijecie o te tygodnie.... :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: lej go, lej go, lego.... :laugh2::laugh2::laugh2:

ja mam termin na 22.04. :-p:-p:-p oooo
(ale data wacha sie miedzy 22-24.04 :eek: - co lekarz, czy pielegniarka to data inna :confused:)
a donoszona bedzie 25 marca :-p:-p:-p o prosze :-D:-D:-D
 
reklama
Kochane... Byłam u gina wyjaśniła mi że 7 marca mam ciąże donoszoną, a 8 marca mam sie stawić do szpitala. Ten 24 marca termin to gin mi wyjaśniła że napewno nie, że dzidziuś po prostu jest malutki itd, a że najpóźniejszy moj termin to makx 15 marca.. No i dziewczyny... Później wzięła mnie na fotel i badała.. I powiedziała że czuje główke (a zdążyła co palec włożyc nawet nie do końca O.O) Ja taka przerażona leże , na co ona że do marca raczej nie wytrzymam.. I że na dniach moge rodzić..
Powiedziałam jej o bólu w kroczu i skurczach.. Powiedziała ze tak być musi, a że skurcze to mam uważać i pilnować sie bo według niej nawet do 1 marca nie wytrzymam, bo bardzo niziutko dzidziuś..

Więc dziewczyny jakbym pare dni sie nie pokazywała to znaczy ze rodze xD :p
A Asheary mam numer telefonu to jej sms napisze jak coś i wam przekaże co i jak ;)
Teraz biegne kupić przewijak wanienke i pampersy ,takie końcówkowe rzeczy bo nic już teraz nie wiadomo ;)

Ogólnie jestem w szoku, mój tata cieszy sie jak głupi!! Mama wogóle biega wszystkim mówi ze lada dzień bedzie babcia hah :p Ale w koncu nie wiadomo bo moze jest dzidzi nisko a sie nie bedzie mu spieszyc..... A moze jednak na dniach.. heheh ;]

Buziaki, wejde później.. ;)
 
Adka ja też te kłucia mam od 2 tygodni jakichś... A teraz wytłumaczenie mam że dzidzia sie pcha w dół i dlatego.. Tzn tak mi sie wydaje.. Bo ja mojej gin nie chciałam zbytnio nic mówić co i jak żeby nie panikować... Ale teraz widze ze jednak warto bylo jej o skurczach wspomniec itd
Co do porodu.. Ciekawe która z nas sie rozpakuje pierwsza;)
 
i marta masz w lep....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a nie mowilam zebys leciala wczesniej do gina z tymi skurczami :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!!

I co, urodzisz w 36tc??.... a idz ty.... i co, teraz bede sie martwic o ciebie!!!! :angry:
uhhhh... to sie wnerwilam na ciebie!!!!!!!!!!!!!:angry::angry::angry:
 
Justynko ale to wychodzi ze ja mam 38 tydzien teraz.. ;/
Gin namieszała z tymi terminami, ale powiem Ci że dziś mi w miare wytłumaczyła że7 marca już ciąza donoszona a 15marca to ostateczny byłby termin..
Ale jak mnie badać zaczęła to powiedziała że do marca nie wiadomo czy dociągne..

W kazdym razie wreszcie moj skarbek ze mna bedzie
A co do imienia bedzie albo Nikodem Jan
Albo będzie Mikołaj Jan
Zobacze jeszcze.. Napewno nie bedzie jednak Antoś ;P


Gadałam z mamą przez tel i mi nie pozwoliła iść nigdzie, wiec lece tylko z psem na dwor teraz i do sklepu po owoce. A na wieczor dopiero z tatą pojade kupić wanienke i różne inne
To jak coś to za 15 minut bede na forum z powrotem ;)
 
Justyś ja według om to mam na 7 marca właśnie.. bo od ostatniego dnia miesiaczki jak liczyc tygodnie to ja wlasnie 38
Ale do zapłodnienia doszło 20/21 czerwca a ostatnią miesiaczke mialam 29 maja.. I wydaje mi sie ze te terminy dlatego tak głupio wychodzą bo nie mialam po 10 dniach płodnych tych dni tylko spójrz że ja po 23dniach od ostatniej miesiaczki zaszłam w ciąze.. Wiec tak dziwnie u mnie
 
widze ze suwaka zes przesunela.... bo wczesniej mialam 35tc....
dobra nie wiem jak to u ciebe jest, ale jezeli wczesniej mialas inny tp i teraz masz inny, to tak troszku dziwnie.... ehhh...
 
reklama
Justyś no przesunęłam i ustawiłam według OM ;p Bo wczesniej był suwaczek według zapłodnienia xD:p hehee
a co do terminu to też sie dziwnie, na usg tez za kazdym razem wychodziło inaczej, chociaż przeważnie 15 marzec ;)
 
Do góry