reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

reklama
Kochana a Ty jak tam sie dzisiaj czujesz? ;) Skurcze ustąpiły?
Plecki nie bolą? Nóżki nie puchną? :D Co tam u was słychać?
plecy przestaly bolec, ale dzisiaj maly wierci nozkami mi po zoladku i pluca sciska... mega zgaga i zadyszka...
eh ale zauwazylam ze popuszczam i teraz jestem tego pewna... nie czuje jak to sie dzieje... hmmm...

leci mi z cycek masakrycznie.... :p...

ehhh Martus oj Martus ale zes mnie nastraszyla malpo jedna :p:p
 
to moze pokaze sie troszku :p:p...
 

Załączniki

  • SDC19978-horz.jpg
    SDC19978-horz.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 130
Justyś śliczny brzuchacz, troszke Ci sie zmniejszył ;p :) Ale i tak fajowy
Ile masz teraz w pasie?

O własnie zapomniałam wspomnieć że tylko 100gram przez miesiac przytyłam ;p :) wiec mam 15,600 na plusie ;P

Zaraz spadam sie myć i do wyrka ,taka zmęczona się czuję coś. Jutro sie wyśpie chyba bo mama nie idzie do pracy wiec mnie rano nie obudzi ;D
 
cześć dziewczynki :)
:-)
Ja sie czuje dobrze, chodz do terminu porodu pare dni zostało to na nic mi sie nie zapowiada to czekanie mnie juz słabi.. :zawstydzona/y: :-(
a wy? widze termin porodu sie zmienił Artystka?;-);-)
 
Hej dziewczyny ;)
jestesaniolkiem śliczny brzusio ;)

Ja całymi dniami w strachu, że urodzę :sorry:. Co raz gorzej, z dnia na dzień. Teraz czuje lekkie kłucie w podbrzuszu, ból w okolicy lędźwi i to uczucie parcia na ... :-D
Głowa mnie boli od dwóch dni i w ogóle tak inaczej ... :zawstydzona/y:

takie kłucie też mam i parcie na pecherz. to ten mały tak szaleje.. niema juz miejsca wiec kopie tam gdzie sie da.
 
u szczupłych dziewczyn dziwnie wyglądają te brzuszki,taki wielkieeeeee :-D
a jak mój przystojniak się prezentuje? :-) jeszcze krawat i...
 
Ostatnia edycja:
sugar no zmienił :p Dzidzius bardzo nisko, i to wszystko co wczesniej pisałam to złożyło się że poród tuż tuż ;P No gin na poczatku że maks do 15 marca a jak mnie zbadala to powiedziala ze nawet do marca nie dotrwam xD :p
Więc pewnie lutówką będe a nie marcówką ;p

Dzis skurcze mam sporadycznie ogólnie dobrze sie czuje tylko obie z mamą przeziębione jestesmy.

saleminka nie no przystojniak z niego to mało powiedziane :D A że pieknie wyglada to wiadome, a jak zdrówko? Nie choruje Ci?:)
 
reklama
zdrów jak rybka,miał katarek 1 dzień i tyle,ale to było jakieś 1,5 m-ca temu ;-)
dzisiaj byliśmy na szczepieniu i ważeniu,szczepienie masakra(3 wkłucia znowu) a waga 8009g hehehe :-D mój "okruszek":-)
 
Do góry