artystka92
Fanka BB :)
Kochana a Ty jak tam sie dzisiaj czujesz?
Skurcze ustąpiły?
Plecki nie bolą? Nóżki nie puchną?
Co tam u was słychać?
Sugar a Ty jak sie czujesz?
Plecki nie bolą? Nóżki nie puchną?
Sugar a Ty jak sie czujesz?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
plecy przestaly bolec, ale dzisiaj maly wierci nozkami mi po zoladku i pluca sciska... mega zgaga i zadyszka...Kochana a Ty jak tam sie dzisiaj czujesz?Skurcze ustąpiły?
Plecki nie bolą? Nóżki nie puchną?Co tam u was słychać?
:-(Hej dziewczyny
jestesaniolkiem śliczny brzusio
Ja całymi dniami w strachu, że urodzę. Co raz gorzej, z dnia na dzień. Teraz czuje lekkie kłucie w podbrzuszu, ból w okolicy lędźwi i to uczucie parcia na ...
Głowa mnie boli od dwóch dni i w ogóle tak inaczej ...![]()

mój "okruszek":-)