reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

ale on duży :-)
U Nas trochę mało czasu,bo Kuba jakieś taki cycuś mamusi sie zrobił w zupełności,czasami chwyci mi się nogi,albo wepchnie mi głowę pomiędzy nogi od tyłu jakby chciał mnie wziąć na barana i tak ze mną chce chodzić,ja wstanę i pójde do kuchni on za mną,siku on za mną,robie obiad on siedzi w kuchni,czasami mam aż ochotę wyjść na cały dzień i zostawić go z tatą i odpocząć,ale cóż nie da się,dzisiaj byłam u fryzjera i na zakupach,miał go położyć na drzemkę przed 15 a poszedł spać po 16 bo podobno ryczał i nie chciał spać,ja go zawsze wkładam do łóżeczka i idzie spać

 
reklama
dziekujemy :*

no ja wlasnie dostalam pierwsza @ odkad zaciazylam :p...
padam na pysk mam identycznie jak ty salemciu gdzie ja tam Niko...
A Kubulek juz taki dorosly z buzki i wogole :)...
 
U nas to samo Marcel jest mały a inni mowia ze jest duzy :D:-D
Aniołek- serio? coś późno ta @... :szok:
 
noo pozno pozno ja dostalam pieerwsze @ jakoś ponad 2 mies po porodzie mimo tego ze karmilam bo podobno sie nie dostaje @ jak sie karmi ale ja dostalam normalni wiec sie dziwie ze ty tak pozno
 
ja karmiłam 3 miesiące,połóg 6 tygodni u mnie trwał a okres normalny dostałam po 2 miesiącach od odstawienia od cyca


kochani a macie może jakąś na zbyciu kuwetę dla kota ?
 
reklama
Do góry