reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
u mnie w ciągu 4 tyg odkąd dowiedziałam się o ciązy to 2kg+ a to dlatego że zaczełam wszystko regularnie jeść bo wcześniej byłam wiecznie na diecie i sobie nie pozwalałam na dużo rzeczy :)
 
u mnie wstyd sie przyznać ale 4 kg na plus :((( ale wydaje mi sie to dlatego, że zaczełam jadać o stałych porach wszystkie posilki przed ciążą pracwałam w nocy wiec z tym jedzeniem bywało różnie. Jak tak dalejpojdzie to chyba pobije jakis rekord.
 
u mnie wstyd sie przyznać ale 4 kg na plus :((( ale wydaje mi sie to dlatego, że zaczełam jadać o stałych porach wszystkie posilki przed ciążą pracwałam w nocy wiec z tym jedzeniem bywało różnie. Jak tak dalejpojdzie to chyba pobije jakis rekord.

Hehe napewno to ma wielkie znaczenie tryb zycia!
Ja aż się dziwie, ze poki co waga stoi bo potrafilam nie jesc do poznego popoludnia, wtedy obiad /lub czasem nie i zagryzki wieczorne :/
A teraz nie dosc, ze sniadanko jakies na poczatek potem normalne porcje to bierze mnie na slodkie czego nie bylo od wieków :zawstydzona/y:
Ale poki co waga stoi.. Boze gdyby mi juz na poczatku poszla bylby dramat :/ Ale wkoncu powiedziane jest jasno, ze kobiety z duza nadwaga powinny nie wiele przytyc a dać sie dziecku "wyciagnac" z tego co jest ;-)
 
Ale poki co waga stoi.. Boze gdyby mi juz na poczatku poszla bylby dramat :/ Ale wkoncu powiedziane jest jasno, ze kobiety z duza nadwaga powinny nie wiele przytyc a dać sie dziecku "wyciagnac" z tego co jest ;-)

zazdroszczę! Ja musze się pilnować, bo mam mały nadbagaż ;-) i tak jak piszesz powinnam przytyc w tych dolnych granicach przyrostu masy ciała w ciąży. Mam 3 na plusie już... Ale odrobiłam to co miesiąc przed ciążą zrzuciłam, więc nie jest źle... Teraz ważę 70 i maksymalnie mogę do 80 dojść, taki mam cel ;-)

moim zdaniem powinnas się skonsultować z lekarzem bo spadek tylu kg może byc szkodliwy dla ciebie i dla malucha
Ania ZG tez uważam jak lastpetunia, że to duży spadek.. a wymiotowałas tak duzo czy jakąś dietę trzymasz?
 
reklama
Angel szczerze mówiąc troszkę sie zaniepokoilam twoim postem bede musiala porozmawiac o tym z ginem i moze poczytam w necie na ten temat, co dziwne nie mam zadnych "napadów" na słodkie juz nie pamiętam kiedy jadlam cos slodkiego- bardziej na kwaśne... hmmmmmmm
 
Do góry