reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

9t1d 57 kg, czyli 2 kg w 3 tygodnie. A staram sie codziennie plywac :( chociaz to nie latwe z ta zgaga i mdlosciami.
pozdrawiam
 
reklama
zaczynalam przed ciaza 60 kg w 6 tygodniu spadlam do 56 kg w 3 tygodnie wzroslam do 60 kg a teraz niemam wagi ale jak tak dalej pujdzie to w 9 miesiacu bede miala 150 kg :-D
 
Witam dziewczyny, mnie dawno tutaj nie było i widzę nowy wątek- super ;) a u mnie to początkowo było 65 kg teraz już tylko 62 wszystko przez potworne mdłości
 
no ja juz bede sie kontrolowac
musze
w pierwszej ciazy poleciałam rowno 19,5kg..
gin mi "groził" cukrzyca wiec sie ograniczałam ze słodkim , a tak to nie wiem ile by było, pewnie z 25...
dwa lata zajeło mi powracanie do normalnosci czyli do 54 kg
ale znow nadrabiam..
9tc +3kg , waga 57kg ("zyganka" nie było zeby coś zrzucic)
 
Dziewczyny nie macie co narzekać, ja zaczynałam z waga 55,5 kg dziś ważę 61... Lekarz mi powiedział, że moja waga była za niska i na początku ciąży organizm samoistnie zdobywał kg (pomijam fakt, że o ciąży dowiedziałam się na wczasach jedząc codziennie jak nigdy w życiu po 3, 4 lody na zmianę z goframi - ochota była i już :):) ) także z rozmiaru 34/36 mam już 38 a w niektórych sklepach o 40 muszę prosić :) także nie martwcie się ;) inne mają "Ciężej" :)
 
Od początku ciaży mam na minusie 2,5 kg. Poki co ta waga się trzyma przez te okropne mdłosci wymioty. W poprzedniej ciąży nie odmawiałam sobie niczego i na koniec było 22 kg na plusie (Stopniowo zrzucane przez rok:( Teraz muszę się pilnować co przy tak okropnym samopoczuciu trudne nie jest, wręcz wmuszam w siebie jedzenie żeby mieć czym wymiotować...
 
Ehh.. no mi póki co się trzyma.. A w sumie to i 2 kg mniej ( chociaz sama nie wiem u lekarza byla jednego zupelnie inna u innego zupelnie inna, w domu inna :crazy: ).
Wiec trzymam sie domowej..
9 tydzien ( 8 tygodni i 3 dni) i - 2 kg ..
Co do cm.. nie wiem ile bylo na poczatku, zdecydowanie kilka cm mniej bo wybil mi troche brzuszek w przeciagu tygodnia :dry: Teraz jest ...ekhm..102 cm..
Cóż najwieksza z Was wszystkich jestem .. :zawstydzona/y: :-(
 
Ostatnia edycja:
zazdroszcze Wam dziewczyny wagi na minusie :tak: u mnie juz 2,5 na plusie (ale pocieszam się, że tuż przed zajściem w ciąże w ciągu miesiąca straciłam 3 kg, więc dopiero dobijam do tej wagi :-p), obwód brzucha juz 6 cm na plusie
 
U mnie waga stoi w miejscu, a jeszcze tuż przed ciążą jakoś mi 2 kg zleciały, więc zaczynam z całkiem niezłego pułapu. Strasznie bym chciała nie przytyć więcej niż 12 kg:tak:, chociaż i tak sobie siebie w takiej wadze nie wyobrażam.
 
reklama
hej!
obecnie 9tc - waga: 61 kg, pod pępkiem w najszerszym miejscu: 91 cm
przed ciążą: waga: 59kg
czyli na plusie, bo jem, jem i jem!
 
Do góry