reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

mi spadło w sumie 7 kg i zostało 7 do zgubienia (sprzed ciąży), tylko, że to 7 to mi zaraz po porodzie zleciało i waga stoi jak zaklęta, a jem w sumie same zdrowe rzeczy i nie ma po czym klurde tyc, powinna mi spadac. do wagi mojej takiej w której czuje sie dobrze to mam 15 kg do zrzucenia :szok:
brzuchol się wchłania, własnie już pomagam mu "strasznymi gaciorami" i jest lepiej, ale ja juz oficjalnie jestem po okresie połogu, więc mi wolno gaciory nosić.
 
reklama
Ja wróciam już do wagi sprzed ciąży :) jestem w plecy 18-19kg. Niestety waga zatrzymała się na 70kg i nie chce ruszyć:( Sprzed ciąży mam 10kg nadwagi i teraz będę z tym walczyć. Mam problemy z wydalaniem,zaparciami i chyba w tym tkwi problem, mimo tego, że jem niby zdrowo i lekko:(
 
ja brzucha już nie mam.. ale dodatkowe 5kg wszystko w dupie siedzi i ciut ciut w boczkach
ale i tak uważam że nieźle spada ja nic nie ćwicze za to spacery z Młodym robią swoje jak tylko pogoda dopisuje to brać wózek i spacerować co dziennie po min 1godz a zobaczycie że zacznie spadać:tak:
 
stanęłam dziś na wadze i zobaczyłam 77 kg:wściekła/y:
to znaczy, że mam do zrzucenia 17 kg
przed ciążą było 69 kg - czyli na początek muszę się pozbyć 8 kg :no:
a brzuch mam taki wielki... skóra wisi i w ogóle, załamka
 
Ja wkoncu nie wiem jak u mnie z waga bylo.. :confused2: Jak na kogos z taka otyloscia i wszedzie zaznaczonym ryzykiem wysokiego BMI nikt mi tego nie sprawdzal ;/ Ostatnie co pamietam to ok 13 kg na plusie ( na mojej wadze) ile bylo przy samym porodzenie nie mam pojecia. Teraz zostalo do wagi wyjsciowej ok 2-3 kg, ale dopiero teraz zacznie sie jazda bo do zgubienia dobre 30 ale z 20 bylabym juz zadowolona heh
A wała mam takiego na brzuchu , ze wole bez wozka sie nie ruszac ( wtedy widac, ze po porodzie jestem a nie przed :/ )

Za to jakas paranoja sie stala bo mam taka jazde na słodkie jakiej nie mialam ani przed ciaza ani po niej!! Nie wiem moze energii organizm sie domaga ale szok szok szok jak dla mnie.

Mam pytanie - pare z Was zachwalalo pas pani Teresy. Wspomnialam mamie i przywiozla mi go teraz na swieta. Rozmiar XL weszlam sapiac ale fajnie cisnal- jednak juz po tygodniu czuje spory luz a on nie ma zadnej regulacji :-( Czy wyscie sporo za male braly?? Bo szkoda naprawde widac, ze dzialal a wiadomo taki akurat to nic nie pomoze..
 
Ostatnia edycja:
Ja mialam finalnie 16 to i tak o 3 za duzo niz założyłam i zostały na dzis jeszcze 3 do zrzucenia...ale ponieważ nie jem slodkiego , tlustego , widze ze waga ladnie schodzi.
Myslalam ze bedzie gorzej...
 
Angel - ja brałam rozmiar mniejszy niz wyszło w pomiarach. - tak doradziła Pani w aptece... Powiedziała mi tez , ze jezeli zauwazylam, ze szybko mi znika tu i tam w obwodzie brzucha to moge nawet kupic dwa rozmiary mniejszy. Teraz mam M i jest ok... S nie przeszłoby przez mój zadek:p
 
ja szczesliwie juz po 2 miesiacach mialam 3kg mniej niez przed ciazą i tak sie utrzymuje.
ciesze sie bo zdaje sobie sprawe ze wiele kobiet waga spedza sen z powiek.
 
reklama
po porodzie zauwazylam i nie tylko dodatkowe kilogramy moga byc problemem- czego wspolczuje dziewczyny . ja przy porodzie wazylam 59 kg teraz 49 i stoje w miejscu. przytylam w ciazy 13 - do 35 tygodnia bo tak tez ja skonczylam. niby wszystko ok wyszczuplalam, rozmiar xs jakby za duzy ale sylwetke mam fatalna....wiszacy wielki brzuch, wiszace posladki - pomimo tego ze spaceruje z wozkiem non stop, wiszace cycki w rozm ledwo B... a rodzac mialam F........i generalnie tak jakos nedznie - nie wiem co mam robic bo niezdrowo sie czuje ;/ w pasie mi przybylo 10 cm :( w cyckach ubylo z 15 cm.... nogi niby szczuple ale flaki tylek to samo : (
 
Do góry