reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

Ja robiłam ten test w pierwszej ciąży i wyszło,ze dziewczynka.Z różnych chińskich kalendarzy,objawów itp. wychodziła dziewczynka.Oczywiście mam syna:-)
 
reklama
hejka:) mnie wyszło 40% chłopczyk a 60% dziewczynka. Mam przeczucie że to będzie druga dziewczynka a chciała bym bardzo:) poczekam jak brzuch urośnie i przekaże info:)
 
Ja od kilku dni mam jakies dziwne przeczucie, ze chlopiec bedzie.. chociaz,o ten 1% wolałabym dziewczynke :D Ale wiadomo-najwazniejsze oby zdrowe :D
Wszyscy znajomi mowia,ze bede miala syna ;)
 
Mi wyszło 56% dziewczynka, 44% chłopczyk, hih oby się sprawdziło bo mój M. bez przerwy mówi, że w brzuszku mieszka jego księżniczka hehe, a wszyscy w rodzinie obstawiają chłopca..ciekawe..:-):-):-)ja to się zakończy:-):-):-)
 
Cześć dziewczyny
u mnie z kalkulatora wychodzi 70%dziewczynka, 30% chłopiec. Przeczucie mam na dziewczynkę i tak bardzo chciałabym ją mieć. Aprops - czy wiecie w którym tygodzniu ciąży można zobaczyć płeć dzieciątka na usg?. Jestem w 14 tygodniu ciąży. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny wyczekujące dzidziusia:-)
 
reklama
mi wyszło na chłopaka... ale czuje że będzie chłopak a chcę dziewczynkę! kurde...męża siostra bedzie miała dziewczynkę- jest w 6 miesiącu ciazy...już wie - i sciska mnie z zazdrosci!!! wiem, ze może to głupie myslenie ale tak bardzo marze o córci...
 
Do góry