reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

baska oczywiscie, ze patrzymy a to z przymruzeniem oka, ale czasami fajnie zrobic jakis test i pozgadywac czy to czlopiec, czy dziewczynka. Wg. tej metody ja mialam byc dziewczynka, wiec sie sprawdzilo:)napewno nie sprawdzi sie w kazdym przypadku, pewnie to tylko zbieg okolicznocsi.
Maggusia osoba w wieku 21 lat ma krew 7 letnia (21=7+7+7) patrzysz na ostatnia cyfre z dodawania.

pozdrawiam cieplutko:)
 
reklama
Maggusia:
mama 20 (7+7+6) wiek krwi 6 lat
tata 21 (7+7+7) wiek krwi 7 lat
7>6 bedzie chlopiec (krew taty starsza od krwi mamy.)
 
no to ja sprobuje obliczyc,wiec:
mama 27(7+7+7+6) czyli wiek krwi 6 lat,tak jak dobrze zrozumialam ::)
tatko 29(7+7+7+7+1)czyli 1 lat,tak ::)
6>1 czyli powinna wyjsc dziewczynka jak dobrze zrozumialam ::)
hmmmmm a nam sie wydaje,ze bedzie chlopak,juz w grudniu wszystko sie wyjasni,milo by miec dziewczynke maz bardzo jej pragnie ;)
 
Może wam się przyda
bcbbboy.gif

bcbbgirl.gif

glit_itsagirl.gif

itsaboy.gif

Boyhelloki.gif

surpriseglit.gif

Twinsbg.gif

GirlFlowerHeart.gif

Luvboy.gif

Luvgirl.gif
 
reklama
Nie bede oryginalna - grooha1 -piekne to Twoje dzieciatko!!!
Jej ja też juz chciałabym tulić swoje w ramionach!:)
 
Do góry