reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

Mi z tych wyliczeń wieku krwi wychodzi dziewczynka, a ja czuję,że to chłopiec (kurde już się nie moge doczekać następnego usg jak poznam płeć!!!!!!!!!!!!!!)
Dziewczyny powiedzcie, że ta metoda to jakaś ściema TOTALNA!!!???
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ja mam 27 lat(7+7+7+6=21+6=6)mąż 29 (7+7+7+7+1=28+1=1) a więc 6 jest większe od 1 i wychodzi dziewczynka ..ciekawe bo ja czuję, że to chłopaczek....
 
A mi z wyliczeń wychodzi chłopczyk, ale nic dziwnego w rodzinie męża same chłopy:) Małe prawdopodobieństwo, że będzie dziewczynka.Ale być może....
 
A ja sprawdziłam medodę na moim Bartku podstawiłam wiek z tamtego okresu swój i męża i wychodzi 100% dziewczynka a nie chłopiec więc chyba trzeba się zdać na intuicję. Mnie w ciaży wszyscy mówili że urodzę dziewczynkę (obrzydliwie wyglądałam) a ja byłam pewna że to facet no i był facet
 
Hej hej, ja tu po sąsiedzku do Was zaglądam z lutego :)

dziewczyny nie przejmujcie się tymi wyliczeniami :) u wielu osób się nie sprawdziło, więc to jakaś ściema z tą metodą wg wieku krwi :) najważniejsze żeby były zdrowe!!! :)

mi wyszło na razie z wieku krwi że synuś ma być, z tej tabelki również, a i na usg synuś pokazuje siusiaka więc akurat u mnie się zgadza ;)

Pozdrawiam mamusie czerwcóweczki :)
 
mnie sie z tej krwi ani ja nie zgadzam, ani mój brat ani mój mąż. Powinniśmy się wg. tych wyliczeń płcią pzamieniać.

To jest jakaś głupota wymyślona coś mi się zdaje...
 
HIHI mnie tez sie to nie sprawdzilo wedlug wszystkich roznych wyliczen powinnam miec chlopca a na 90% bedzie DZIEWCZYNKA:):)
 
ja sie moze cos dowiem w nastepny poniedzialek, bo ide do gina :D
mam nadzieje, ze sie jakos ladnie dzidzia ustawi i nie bedzie wstydliwie chowac ;)
nie moge sie doczekac, zeby juz do brzuszka po imieniu sie zwracac, ale wiadomo ze USG to nie zawsze na 100%
 
reklama
Ja też -nie mogę sie doczekać!!!
śni mi się ostatnio mój dzidzius codziennie- ale zawsze jest w brzuszku:):).."nie widziałam" go jeszcze..a maż tak:)- śliczną dziewczynką:)- z ciemnymi oczkami..włoskami..a mojej koleżance snił się chlopiec-blondynek:)..ciekawe..ciekawe-kto ma lepsza intuicję:)
Wczoraj oglądali mnie u mamy na imieninach gosćie- i smieli się-że gdzie ja mam dzidziusia:):)..jak to gdzie?- bociek w czerwcu przyniesie;):):)
 
Do góry