reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

reklama
Ja się teraz dowiedziałam w 13 tc, że dziewczynka będzie na 85% i czekam na potwierdzenie z połówkowego. A w pierwszej ciąży dowiedziałam się w 17tc na 80%, a na połówkowym się potwierdziło.
 
A ja jeszcze nie wiem, a to juz 17 tydzien i w sumie nie chce wiedziec. Maz marzy o coreczce i ciagle mi zwraca uwage jak mowie o Bomblu lub do Dzieciaka bezosobowo lub w rodzaju meskim. Na ostatnim babdaniu lekarz mowil, ze za wczesnie i nic nie bedzie sugerowal. Ja chcialabym z ta wiadomoscia czekac do porodu, ale malz nie wytrzyma i pewnie sie wkrotce dowiemy... Nastepna wizyta 30 pazdzienika, wiec tuz tuz...
 
Madziulkaok nie wiem czy Ty tak na poważnie.. ale jesli tak to postaraj sie spojrzec na Twoje malenstwo jak na cud ktory sie wydarza, na to ze niesamowite jest to ze w ogole jest, a do tego ze zdrowe.. Z takim podejsciem na prawde nie bedzie miec znaczenia jakiej jest płci.. Mam nadzieje ze uda Ci sie zmienic myslenie do urodzin malucha, dla jego dobra..
 
Betina podpisuję się pod Tobą

Ala myślisz, że lekarz widział dziewczęce narządy rodne?
Bo mi np lekarka powiedziała, że ona na dzień dzisiejszy "nic męskiego nie widzi" i zaraz mi powiedziała, że np jąderka mogą zejść dopiero po porodzie dlatego ja teraz bardzo ostrożnie do tego podchodzę, jak mi powiedzą na połówkowym to samo może pewniej się poczuje. Z chłopakami łatwiej chyba, jak usłyszałam na połówkowym że chłopak, co właściwie tylko potwierdziło moje przekonanie, to już innej opcji nie brałam pod uwagę:-)
Pewnie też dużo zależy od jakości sprzętu, jak lekarz ma bardzo dobry to wieści o płci z większym przekonaniem przekazuje:tak:
 
Popieram Betinke. Widzisz ja sie nastawialam na dziewczynke a to chlopak i przez to nastawianie naprawde bylam zla i zawiedziona. To nie sa fajne uczucia i wstydze sie ich teraz. To jest cud niesamowity i ciesz sie nim no i trzymam kciuki za dziewczynke :)
 
Betina zgadzam się z Tobą w 100%:).

Ja już mam synka i jak okazało się że znów jestem w ciąży to od początku było mi wszystko jedno czy to będzie chłopiec czy dziewczynka:) ważne żeby było zdrowe i że mój Jasiek będzie miał rodzeństwo:). Jak dowiedziałam się na badaniu że będzie chłopak to się ucieszyłam, ale jakby lekarka powiedziała że to dziewczynka to bym tak samo się cieszyła:). A co tak naprawdę się urodzi okaże się w dniu porodu:)
 
reklama
Szczebiotka on to stwierdził przede wszystkim po budowie kości ale pewnie także narządów. Ja czułam w srodku, że będzie małą kobitka więc myślę, że błędu nie będzie:-)
 
Do góry