reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

reklama
Ja wczoraj ok 22:30 dowiedzialam sie ze to dziewczynka pozniej zasnąć nie mogłam :) A jak maz woricl oboje nie moglismy zasnąć ... normalnie jak pierwszego dnia kiedy sprawdzialismy ze jestem w ciazy :)
 
Aniulkas, gratuluję córeczki :-).

Wiecie co, u mnie jest tak, że zawsze chciałam mieć córeczkę i od dawna już marzyłam o takiej malutkiej panience z dwoma kitkami i spineczkami we włosach.. :-D. A gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, jakoś mi się "poprzestawiało"... częściej myślę o chłopcu, choć marzenia nadal mam takie jak wcześniej. Ale mały książę też mnie niezwykle ucieszy, już nawet sama nie wiem, czy wolę dziewczynkę czy chłopca, powoli traci to dla mnie jakieś większe znaczenie. I tak je kocham bez względu na płeć :tak:.
 
Mi się nie zgadza pierwsza ciąża, według tego powinien być chłopak, a była dziewczynka.
Teraz się zgadza, jeżeli połówkowe potwierdzi dziewczynkę.
Ale nie wierzę w takie rzeczy, np. według tego wszystkie 21latki powinny rodzić dziewczynki, tylko poza tymi, które zaszły w ciążę w styczniu, a wiemy, że tak się nie dzieje :-p
 
Asinka jeśli u mnie się nie mylą tym razem i noszę Córeczkę to u mnie trafność 100%:-D
Jednak ja do takich rzeczy mam raczej dystans, równie duży co do "gadania" mojego Męża: przy Szczepciu twierdził, że płodzimy synka a teraz, że córkę, tak więc i On teoretycznie ma 100% trafionych:-D
 
reklama
Do góry