reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka ??

anecznik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2009
Postów
2 487
Miasto
Legnica
Dziewczyny wpisujecie tu wasze przeczucia, lub najbliższych. Za jakiś czas sprawdzimy komu się sprawdziło :-)


U mnie tata jest przekonany w 100% że chłopak rośnie i nawet się prześwietlać nie muszę bo on to wie na pewno :-D :-D
 
reklama
Moja intuicja podpowiada mi że to ON :) Moje koleżanki też twierdzą że chłopak bo jak zgodnie uznały na dziewczynkę wyglądam zdecydowanie "za ładnie" i mimo rozpoczętego już 4 m-ca w ogóle nie widać że jestem w ciąży. Osobiście nie wierzę w przepowiednie z urody, kształtu brzucha, kulinarnych zachcianek itp. :) Wstępna prognoza lekarza robiona w 12 tc - syn :)

P.s. Może jak lekarze potwierdzą nam już płeć to będziemy edytowały te posty a nie pisały nowe? Co Wy na to? Dzięki temu nie trzeba będzie potem szukać kto co pisał wcześniej.
 
Ja podejrzewam dziewczynkę Malinkę;))) Ale najważniejsze, żeby było zdrowe, z synusia będę cieszyć się ta samo;);)))
 
Ja podejrzewam, ze to jednak Anastazja :-) Zaczynam mieć wypryski, paznokcie mi się rozdwajają (przed ciaza mogłam się nimi pochwalić, teraz już niestety nie :-() i w ogole brzydne :-) Ogolnie licze na chłopca, ale gdzies tam w glebi duszy czuje, ze to będzie dziolszka :-)
 
Mnie się też wydaje że to dziewczynka :) Na usg lekarz powiedział, że to co odstaje to odstaje bardziej w poziomie niz w pionie a to znowu oznacza, że być może będzie dziewczynka :) Zobaczymy na następnym USG :)
 
Ja jestem prawie pewna chłopaka. Nawet jak mi sie coś śni to zawsze ze to chłopiec. Ale zobaczymy moze będzie jeszcze dziewczynka ;)
 
Ja mam nadzieję że będzie Maciuś, moja córa zresztą też o mężu nie wspominając. Koleżanki też mówią że będzie chłopiec, bo na dziewczynkę za ładnie wyglądam......

ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa......
 
reklama
Do góry