reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroba lokomocyjna

Dawno mnie tu nie było, dopiero wróciłam z podróży, przed nią wybrałam się do apteki gdzie pani właśnie poleciła mi i tutaj z tego co czytam chwalony Aviomarin, szczerze powiem że będę musiała podziękować ów pani. Podróż fajna dużo zwiedzania a po za tym zero objawów choroby lokomocyjnej.
 
reklama
Zadowolona to mało powiedziane, jestem zachwycona Aviomarinem. Podróż beż żadnych problemów to jest to co lubię.
 
moje starszy syn od 2 lat cierpi na chorobe lokomocyjna i tylko pomaga avimarin probowalam z plasterkiem na pepku ale u nas to nieskutkuje
jezeli jedziemy gdzies blisko to biore ksiazki do czytania aby syn patrzyl w jeden punkt a nie rozgladal sie dookola
 
U mnie też nie działają metody naturalne, ciekawe od czego to zależy że na jedych to działa a innym pomagają tylko leki?
 
Do tej pory trochę się bałam podawać dziecku leki, po za tym te opinię o senności, rozwiała pani w aptece, która powiedziała żeby podać tyle tabletek ile jest na ulotce i będzie dobrze i tak zrobiłam i nie zauważyłam aby chciało się spać.
 
To zależy od tego ile dasz tabletek, jak faszerujesz się i dajesz nie wiadomo ile to będą jakieś skutki uboczne wiadomo.
 
ja tez zadko daje no jak jedziemy gdzies dalej to daje pol tabletki i w zupelnosci wystarcza i tez nie zauwazylam zeby syn byl senny po prostu tylko nam nie wymiotuje no ale jak jechalam do Pl dalam cala tabletke i byl bardzo spiacy stram sie ograniczyc bo organizm sie bardzo syzbko przyzwyczaja mam tylko nadzieje ze mu przejdzie z wiekiem
 
Ja daje mu pół tabletki Aviomarinu przed podróżą i drugie pół jak już widzę że coś jest nie tak i nie ma żadnych oznak senności.
 
reklama
Do góry