reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrupki kukurydziane

pata234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Luty 2008
Postów
33
Miasto
Piotrkw Tryb.
Czesc dziewczyny,mam pytanko.Dajecie swoim dzieciom do jedzenia zwykłe chrupki kukurydziane?Słyszałam ze bardzo psują się od nich ząbki.
 
reklama
pierwsze slysze moj maly nie ma jeszcze zabkow i dostaje chrupki kukurydziane bezglutenowe i niby po czym maja sie psuc??? jak tam tylko sktobia kukurydziana i sol:baffled:
 
pierwsze slysze moj maly nie ma jeszcze zabkow i dostaje chrupki kukurydziane bezglutenowe i niby po czym maja sie psuc??? jak tam tylko sktobia kukurydziana i sol:baffled:
no dokładnie:tak:mój synek tez dostaje bezglutenowe chrupki kukurydziane. a zęby mogą się od tych smakowych psuć:dry:
 
Moja sie zajadala przez ok tydzien kukurydzianymi a teraz nie chce ich :( ale za to wsuwa chlebki ryzowe. te bez soli oczywiscie.
 
pewnie w tym sensie mogą się psuć zęby, że takie rozmiękczone chrupki łatwo się do nich przyklejają, pewnie zostają gdzieś w bruzdach i między zębami i wypadałoby myć po nich zębole...
 
Moja Blaneczka wcina flipsiaki i to wszystkie , zawsze wieczorkiem i rano myjemy zabkiwiec raczej nie powinno jej sie nic tam psuc ...zreszta czy to nie jest rodzinnie przekazywane ? np . psucie sie zabkow u maluszkow??:zawstydzona/y::-p?
 
Ja tez pierwszy raz zeby od chrupek kukurydzianych psuly sie zabki:szok: no ale coz moja mala od 5 miesiaca je wcina i bardzo je lubi,a wczoraj kupilam jej graduate snack food z gerbera takie rozpuszczajace sie chrupeczki o smaku bananowm:-D.Na pudelku niby pisze zeby podawac rocznemu dziecku ale co tam jak mala ma zabki i slicznie sobie nimi radzi i jeszcze nic jej nie dolega to czemu byz nie nie mogla juz ich sobie ciamkac no Nie?;-)
 
reklama
Hmmm... Myślę że bardziej mogą się psuć np.od herbatek i soków niż od chrupek. Moja wcina chrupasy i nie mam absolutnie żadnych wyrzutów sumienia :tak:
 
Do góry