reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Woloszki na kazdego diabelka przyjdzie pora;-)
My chcielismy chrzcic Franka w kwietniu przyszlego roku zeby wszystko razem polaczyc.Chrzciny,roczek i nasze 30-stki no bo wszyscy jestesmy z tego samego tygodnia kwietnia ale prababcia stwierdzila ze moze nie doczekac(taki maly szantazyk emocjonalny) no i postwilismy na sierpien.A finiszujemy w pazdzierniku...:-D no a rodzina b.liczna wiec dlatego chcielismy za jednym zamachem bo za rok znowu czeka nas taki sped.A wogole to ja jestem zdania ze taka uroczystosc powinna byc minimalistyczna,tz.rodzice,chrzestni i dziadkowie bo jak dochodza ,ciocie prababcie,wojkowie to robi sie klopociki ze zgraniem tego tak aby kazdemu pasowalo.....:-(
Idziu dzieki za wsparcie,powoli lapie stresa ze znowu ktos z czyms wyskoczy...ale postawilam na swoim.To moje dziecko i ja decyduje.
A tak jeszcze z innej beczki pamietam ze mialas dobry sposob wstawiania fotek szukam ale nie moga tego znalezc bo te miniaturki to niefajne...wiec jesli moglabys raz jeszcze mi zdradzic to bylabym Ci dozgonnie wdzieczna:-)
 
reklama
BBUBA napewno wszystko jutro dobrze pójdzie i nie będzie źle.
Woloszki ja też jeszcze nie mam ustalonego dnia chrzcin.I chyba tak prędko ich nie zrobimy.Brak funduszy.Maciek sam pracuje a ja bez żadnego zasiłku.
 
A wiec i Franek zasilil w sobote szeregi aniolkow;-) Wszystko fajnie sie udalo.Maly byl bardzo grzeczny,caly czas sie usmiechal i cos tam sobie podspiewywal az ksiedzu bylo trudno utrzymac powage.:-D Zamieszczam na szybcika kilka zdjec.A reszte umieszcze jutro w galerii sposobem Idzi(wielkie,wielkie dzieki,wiadomosc doszla:tak: )
Iza fot.1 cala rodzina nie bede opisywac bo za dlugo ;-) fot.2 tata chrzestny brat cioteczny Robcia, ja,Franciszek,Robcio,mama chrzestna-moja siostra rodzona. fot.3 ja, Franko i Robcio fot.4 Franek,siostra rodzona mojej mamy i jej maz(bardzo chcial byc chrzestnym ale z racji wieku zostal wykluczony ;-) ) Reszte z opisem umieszcze zaraz w Galerii.
 
buba Franco to elegancik :) z ciebie tez niezla laseczka :) a czy ten pan na ostatnim zdjeciu to ta osoba o ktorej mysle czy tylko bardzo podobny ????
 
Buba wasz aniołek pięknie się w swoim garniturku zaprezentował. Wszystkiego naj dla niego.
 
Dziekujemy slicznie za mile slowe:-) Jak pomecze sie ze zdjeciami to zamieszcze w galerii.A zapomnialam dodac ze Robcio zaskoczyl wszystkich bo udekorowal dom bialymi balonami z wizerunkiem Franka napelnionymi helem krore fryway wszedzie!!!
Idziu ten pan na zdjeciu to ten pan;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry