reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lidijka my też chrzcimy 16 lipca Oliwkę, zobaczymy jak się zachowa. Żuczku ślicznie wyglądał Twój synuś. Ja na okazję chrztu kupuję sukieneczkę dla Oliwki - jak mi się uda wylicytować to zamieszczę zdjęcie. Sukienka jest ciut większa więc myślę że może jeszcze kiedyś uda się założyć - choćby na czyjś ślub
 
reklama
oj KAsiu ślicznie Misio wyglądał i całkiem spory z niego chłop !!!!

Magaleona zatem przybędzie na forum aniołków:)
 
zuczek - michal bardzo slodko wyglada na tym zdjeciu :)

my tez myslimy o chrzcie we wrzesniu - a juz sie balam ze bede ostatnia :)
 
[bŻuczku[/b] ślicznie michałek wyglądał na chrzcinach.
[]Idziu[/b] nie będziesz ostatnia z chrzcinami bo ja planuje chrzest coś dopiero na początku października.
Więc chyba moja Dominisia bedzie najdłużej diabełkiem na forum.
Chyba ze plany się zmienią to napisze.
 
Dzięki za miłe słowa :) Nasz Misio całą mszę przeleżał w wózku, bo ksiądz pozwolił. Takiego lapsiaka byłoby ciężko trzymać za długo na rękach.
Co do stroju to kupiliśmy też troszkę większy (na metce jest, że na dziecko 12 miesięczne!!), tak aby nie było na jedną okazję.

A to kilka zdjęć z uroczystości:

img_1272.jpg
   
img_1280.jpg



img_1332.jpg
   
img_1335.jpg


A reszta jest tu: www.miniurl.pl/chrzest
 
Żuczku ładne fotki :) ślicznie wyglądał wasz Michałek :)

My jeszcze nie ustaliliśmy terminu, może na początku sierpnia chyba że nadal będą takie upały to jeszcze poczekamy bo nie wyobrarzam sobie u nas w mieszkaniu tylu osób przy takich temperaturach
 
No w koncu udalo mi się otworzyć Żuczkowe fotki. Suuuper!!!!!

A ja byłąm w ostatnią niedziele z pudzikiem w Amenku, no i troche mu się nudziło, cmokał języczkiem, figlował z pieluchą, przeciągał sie i nie wiem co jeszcze a jak zapiszczał to tato zaraz go hops na dwórek. Za chwilę wrócili. Hm.. zobaczymy jak bedzie w tę niedzielę na chrzcie. Muszę zacząć przygotowania, od czego tu zacząć???? menu już ustalone, funkcje porozdzielane między siostry (uff, jak dobrze mieć rodzeństwo) i w sumie nie zostaje wiele:)
 
lidijka to czekamy na relacje z niedzielnej uroczystości :) :)

Żuczku zdjęcia w galerii super przefajne ;D Michałek wyglądał ślicznie :)

 
reklama
Dziewczyny - dzięki :)
Czekamy na relacje z kolejnych chrztów... No i na zdjątka :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry