reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty do noszenia dzieci

Tak ,to chyba ta z tymi usztywnieniami. Szczerze mówiąc nie orientuje się w pozostałych. Ta wygląda ekstra, dziś ją dostałam właśnie. Jest super wykonana, ma całkiem fajne usztywnienia na plecki, tzn taki pogrubiony jakby materacyk. No i kolorki ładne.Tylko czy się dzidzi spodoba? Tego się dowiem dopiero pod koniec listopada:) A co do ceny to dałam za nią 109 (plus 11 zł za przesyłkę) zł, teraz są po tyle na allegro.
 
reklama
Isia no to super! wazne ze narazie ty jestes zadowolona a potem aby byla dzidzia :)
a nie wolalas jakiejs co ma wiecej pozycji?moja wlansie tej hamakowej nie znosi hihi:)
 
Nawet nie zwrócilam na to uwagi, że tylko dwie pozycje wchodzą w rachubę :( No ale juz trudno. Kupiona i czeka na naszą córunię. teraz gorzej, bo zaczynamy sie zastanawiac nad wózkiem i stwierdziliśmy z mężem, że nie ma wózka na tym świecie który by spełniał nasze wymagania ;) z każdym coś nie tak.
A wracając do chust, to mnie siostra straszy, ze też oglądała jakiś program i że tam krytykowali chusty. no i się skonsultowałam z koleżanką - fizjoterapeutką i powiedziała, że to dobre rozwiązanie dla dziecka, oczywiście pod warunkiem, że się nie przesadza z ciągłym noszeniem tylko w chuście. Czyli wszystko w granicach rozsądku i wtedy chusta jest jak znalazł!
 
dokladnie!!! wiadomo ze dziecko nie moze spedzic w niej calego dnia czy kilku godzin bo i tak mu bedzie niewygodnie nie mowiac juz o obciazeniach!
co do chusty to tak tanio ja kupilas ze zawsze mozesz kupic hihi druga nawet uzywana:):)
z wozkiem mielismy to samo ale stwierdzilismy juz pod koniec ciazy ze niema sensu przeplacac - i dobrze bo teraz nasza cora nie chce jezdzic w wozku- tylko kupimy fajny ale tani a skusimys ie na lepsza spacerowke (marzy mis ie z quiny).najwazniejsze zeby mial regulacje zawieszenia duza gondole kosz i duze kola.no i wsumei fajnie wygladal.jak niemasz windy wazne by byl lekki i poreczny.a skretna os jest fajna ale tylko jak ma blokade bo tak to tylko na prosciutkie drogi.najlepiej idz na forum o wozkach i poczytaj:):) bo niektore sa fajne ale sie czesto psuja...
 
ciągle podczytuje o wózkach na forum i rzeczywiście dużo cennych informacji. Ale dla mnie chyba muszą stworzyć połączenie quinny i bebecara pod względem jakości z polakiem pod względem ceny ;D
A tak przy okazji LILITH, to zapomniałam napisać, że urocza ta Twoja Córunia! :)
 
Dziekuje Isia :)
No ceny wozkow tragiczne!
ale moze idz na forum gazety o wozkach i tam tez poczytaj!!i tak jak mowie zastanow sie co dla ciebie jest najwazniejsze!bo moze tak jak ja wolisz pozniej kupic lepsza spacerowke?a kiedy ma sie urodzic twoja dzidziolka?
 
LILITH musze napisac ze bardzo mi sie podoba twoja chusta
wyglada na ''konkretną''
a w tym programie to taka szmata była ::) i mnie nie przekonała nic a nic

moze kiedys do drugiego bobo wezme taką chuste :)

a co do wozkow to porazka
naprawde
ja mialam TAKO i bardzo mi sie podobały koła pompowane,to ze mial duzo ukrytych pomocnych kieszonek m.in.na butelki
ale ciezar 18kg i inne duperele mnie przerazały

teraz jakbym miala miec drugie bobo to nie wiem jaki wozek bym chciala ::)
i dobrze ze asie nie spodziewam hihiii
naprawde trudna decyzja :)
 
LILKA, Twoja Milenka tez cudo!
LILITH ja mam termin na koniec listopada, konkretnie 27, ale z usg ciągle wychodzi późniejszy, koło 4 grudnia. I chyba będzie Emilka. Także czas na kupno wózka jeszcze jest. Poczytam na gazecie, racja.
 
reklama
Do góry