reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty do noszenia dzieci

reklama


Dziewczyny,nie chce nikogo straszyc, ale nie polecam chust do noszenia... Mojej kuzynce w takiej chuscie coreczka sie udusila, a byla w niej tylko 20 minut. Wczeniej nie bylo problemow ale kuzynka uzywala chusty rzadko, byli w gorach i na wycieczke,zeby bylo wygodniej, nie chciala brac wozka. Mala miala 2 miesiace... o wyrzutach sumienia nie musze chyba nic pisac....
 
[']['][']
strasznie sie czyta takie rzeczy
ale to jak to dziecko sie udusilo?
gdzie ta twoja kuzynka była albo co robila?
 
s5001324vi4.th.jpg

s5001296ua0.th.jpg

s5001293ho9.th.jpg



Justyna moim zdaniem trzeba uwazac jak na wszystko...choc troche mis ie niechce w to wierzyc bo jak dziecko jest w niej dobrze wsadzone to niema zabardzo takiej mozliwosci...ale tez nie podwazam twoich slow.
 
Nie skomentuję, bo jak komentować taką tragedię. Myślę jednak, że to naprawdę odosobniony przypadek, podobnie jak dziecko które wypadło matce z nosidełka na tamie w solinie.
Nadal stoję na stanowisku, że chusta zapewnia bliskość, ciepło, bezpieczeństwo, starszym dzieciom pozwala na obserwację otoczenia i czynności, przez co szybciej sie rozwijają. W wózku mogą patrzeć na sufit albo w niebo, żadne kolorowe maskotki nie zastąpią matki.
 
Goralka wiesz c ja ci powiem o chuscie ze wsumie na poczatku chcialam bo to wygoda itd , a pozniej jak mala podrosla i przestala sypiac na spacerach i interesowac sie swiatem to chciala na raczki..a ile mozna tak nosic na raczkach a w chuscie jest przeszczesliwa! jest wlasnie blisko mnie lub meza no i ma mozliwosc obserowania wokol:)
 
Lilith bardzo się cieszę, że mówisz o tym głośno, może niezdecydowani przekonają się, a przeciwnicy chociaż spróbują. Dobrze jak sie spojrzy na sprawę z szerszej perspektywy, można się naprawdę wiele dobrego nauczyć np. od pierwotnych plemion, a ślepe podążanie za akutalnymi modami najczęściej nie wychodzi na dobre. Wolę trzymać się sprawdzonych przez wieki metod.
 
dokladnie.ja tez nigdy nie patrzylam na to co modne jesli chodzi o ciuchy czy nauke i chyba zawsze przez to bylam od miencem....
wiesz kazdy lubi cos innego i inne rzeczy mu odpowiadaja.ja sobie ta chuste bardzo cenie i wiem ze Judi jest szczesliwa jak tak idziemy na spacer:):) a radosc mojego dziecka jest dla mnie najwazniejsza:)
 
Dziewczyny, a słyszałyście może coś na temat chust PREMAXX? Bo na zdjęciach w necie wyglądają bardzo porządnie i nie są takie wielkie jak bebelulu. Ja właściwie już ją zamówiłam, bo na allegro była spora promocja. Więc teraz czekam na dostawę, ale chętnie poznam opinie.Pozdrawiam!
 
reklama
fajne sa bo maja usztywnienia i nie trzeba podtrzymywac dzidzi! a ktora ty kupilas? ta sportowa? co normalnie jest za 250 a na allegro za 130? bo jesli tak to wlansie ona ma usztywnienia ale ma tylko 2 pozycje.
 
Do góry