reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty do noszenia dzieci

dziewczyny wylicytowałam wczoraj bebelulu model lulu za 107,50 zł., podobno nówka, mam nadzieję, ze te zaoszczędzone 70 zł nie zemści się na jakości, opowiem jak do mnie dotrze
 
reklama
Goralka mam nadzieje ze bedziesz zadowolona! ja tez najpierw sie napalilam na nia ale wlasnie ze wzgledu na to ze wyglada sie w niej jak w worze -jestem niska to juz wogole- zrezygnowalam...no i dziewczyny na polecam odradzam tez to pisaly.
napisz jak dojdzie!!!!! a ta co ja mam byla na allegro za 100 zl :)
 
a ja mam chuste wiazana czyli pas materialu dlugi na okolo 5 metrow, szeroki na 70cm. ma te zalete, ze mozna ja zalozyc tak, ze ciezar rozklada sie na dwa ramiona a pasy sa skrzyzowane na plecach - czyli dzidzia tak nie ciazy jak w chustach zakladanych na jedno ramie. i jest wiekszy wybor pozycji do noszenia (najpierw na lezaco w kolysce albo pionowo z przodu, potem pionowo z przodu plus na biodrze - jak trzyma glowke i jak samo siedzi z przodu, na biodrze, na plecach). trzeba sie nauczyc wiazac tak jak trzeba sie nauczyc ukladac dziecko w innych chustach. wiazanie nie jest takie trudne jak sie moze wydawac :-)
polecam.
 
sorki, nie zglądałam tu sto lat, chusta doszła, jest świetna, nie używana, bez wad, faktycznie jest dość spora, ale mi to nie przeszkadza, wystarczy na dłużej, no i najważniejsze, że ma regulację, więc mogą ją używać osoby niskie i wysokie. odezwę się jak zacznę jej używać i będę miała własne doświadcznie.
 
Spieszę donieść wszystkim zainteresowanym, że chusta sprawdza się świetnie. Nosimy w niej naszego synka odkąd skończył 2 tygodnie. Jestem po cesarce więc nie mogłabym taszczyć wózka z 3 piętra, a dzieciątko już mogę. Chusta jest rewelacyjna na krotkie wypady np do pobliskiego sklepu czy przychodni, ale też na dłuższe spacery. Dzieciak zawsze jest w niej spokojny, zasypia od razu. W domu też często jej używamy do uspokojenia synka. Dość często spotykam sie z pytaniem, czy dziecku nie jest zimno. Otóż nie jest, zrezygnowaliśmy nawet z kocyka, bo bywało, że wracał ze spaceru spocony. Oczywiście jak przyjdą mrozy wyłożymy chustę kożuszkiem, ale póki co wystarcza sam kombinezonik. Zachęcam wszystkich do noszenia swoich skarbów blisko siebie, dajemy im poczucie bezpieczeństwa i swoje ciepło, a my zyskujemy na czasie, jesteśmy bardziej mobilni niż z wóżkiem i nie musimy się martwić, że ktoś nam go podprowadzi sprzed sklepu. Wiemy też, że chusty są zdrowe, w przeciwieństwie do wielu materiałów, z których wykonane są wózki.
 
dziewczyny gorąco polecam chustę, używam jej od pierwszych dni, dzieciak ani razu w niej nie płakał, momentalnie zasypia, bardzo ją lubi, dla rodzica to wielka wygoda. my korzystamy z bebelulu, dobry materiał, dobre wykonanie, dobry pomysł.
 
Cześć dziewczyny ja mam chuste firmy Premaxx , tez jestem z niej bardzo zadowolona.Bardzo przydatna przy szybkich zakupach.Jedyna wadą jest cena.. :/ Ale i tak sie opłaca to wydatek na lata a i nasze maleństwo ma nas blisko a to jest bezcenne.Pozdrawiam
 
reklama
My zrezygnowaliśmy z zakupu "głębokiego" wózka na rzecz chusty, nie wykluczone, że chusta i nosidełka zastąpią nam też spacerówkę, ale o tym zdecydujemy jak synek podrośnie i będziemy mogli sprawdzić, czy nasze kręgosłupy wytrzymują taką wagę. Moża więc zaoszczędzić sporo pieniędzy nawet jeśli kupuje się markową chustę. Notabene nosidełka kupiłam w sklepie z odzieżą używaną, jedno jest zwykle a drugim jestem zachwychona, przypomina plecak z wszytym siedziskiem o regulowanej wysokości. Miodzio. I to za naprawdę śmieszne pieniądze :)
 
Do góry