reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a kołatanie serca, arytmia?

reklama
Raz lepiej raz gorzej- teraz jest u mnei non stop moja babcia, więc generalnie jest lepiej, bo wiem, ze jak by się zaczęło cos dziać to ma mnie kto ratować. ALe strach przed porodem się nasila, a mnie od poniedziałku doatkowo męczą straszne dusznośći. Dzięki,że pytasz:)
 
te dusznosc to u mnie wystepowaly przez nerwice! sadze ze u ciebie tak samo! lęk=nerwica=dusznosci! :dry: tez sie balam nawet sama wyjsc na ulice bo sie balam ze nikt mi nie pomorze! :dry: ale jakos zaczelam to bagatelizowac! co ma byc to bedzie a przynjamniej se nerwow nie psuje! i podzialalo! :tak: jest lepiej jak o tym nie mysle! polecam! - wiem wiem gadam od rzeczy! :-D
 
ale tak cąły dzień CIę trzymały? Nie wiem u mnei tż może być przez ciążę- ja już nie wiem sama.....wpadam w jakas paranoję...
 
bo to jest takie bledne kolo! sam stres powoduje juz dusznosci ty do tego masz jeszcze bąbelka pod sercem ktory co nieco ucisnienie! ja to nazywam ze slon nadepnąl mi na klatke! tak sie wtedy czuje mam plytki oddech tak jakby cos mi blokowalo reszte pluc! dopiero jak sie uspokoje to moge normalnie oddychac!!!!
 
wiecie co przestraszylam sie bo czesto mam dusznosci kolatania czasem mi wali te serce jak by zawal a czasem tak wolno ze sie boje ze wkoncu sie wykoncze no bede was informowac powiem pani ginekolog zeby mi dala skierowanie do kardiologa 30go bede miala wizyte to napisze co i jak
 
ej tylko ty sie tam nie nakrecaj! ja tu pisze zeby wlasnie uspokoic!!!!! to nie musi byc od razu cos zlego! to mogą byc tylko nerwy albo az nerwy! ;-):sorry2: wiec zachowaj spokoj! ale raczej skierowanie to od lekarza 1 kontaktu! ;-) a jak chcesz isc szybko to idz prywatnie!
 
póki nie ząłoża Ci holtera się niczym absoliutnie nie nakręcaj- w ciązy wiele objawów ma prawo bytu:)
 
Witajcie dziewczyny
Ja tez od kad jestem w ciazy mam problemy z sercem
Na poczatku myslalam ze to na tle nerwowym poniewaz juz dwa razy poronilam na poczatku ciazy i strasznie sie przejmowlam zeby wszystko bylo w porzadku
Pozniej kiedy sie juz uspokoilam i minely pierwsze 3 miesiace myslalam ze wszystko sie uspokoi ale niestety nie
Poszlam do kardiloga zrobil mi caly zestaw bada ekg ukg holter i duzo badaz z krwi w tym tarczyce
Niestety wyniki nie byly dobre i teraz od poniedzialku jestem pacjentka SLASKIEGO CENTRUM CHOROB SERCA w Zabrzu
3 kwietnia mam jeszce raz holter zobaczymy co wyjdzie
Pani kardiolog w Zabrzu przpisala mi magnez potas i Isoptin (0.5 tabletki dziennie poniewaz mam niskie cisnienie 90/60)
Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze poniewaz mam zamiar rodzic naturalnie i przezyc porod
Pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki oraz zycze duzo zdrowia
 
reklama
Do góry