reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a kołatanie serca, arytmia?

a jakie miałaś dokładnie wyniki holtera. Co Ci powiedziała lekarka, że można od tego umrzeć?Ja jestem przerażona a Ty piszesz z takim spokojem...
 
reklama
Sandruś ciśnienie nie ma nic do tego- ja mam normalne ciśnienie przy takich zaburzeniach pracy serca....
 
Oto dokladny opis mojego wyniku
rytm prowadzacy zatokowy
max hr137/min min hr 61//min w godzinach nocnych sr hr ok 80/min
Bardzo liczna eksstrasystolia komorowa (ok 90% zapisu ) ukladajaca sie okresowo w bigeminie rzadziej w trigeminie, bez par ,pobudzen gromadnych
Pojedyncze pobudzenia dodatkowe-nadkomorowe
Lekaraka nie powiedziala mi nic konkretrnego ale na pewno ze od tego mozna umrzec
Przeciez zawsze mozna zrobic cesarke a stres w takiej sytuacji to najgorsze co moze byc Jak ja sie zaczynam czyms stresowac albo denerwowac to czuje jak bym miala serducho w gardle az cala piers mi sie rusza
Staram sie byc spokojna i opanowana w koncu nikt nie chce aby stalo nam sie cos zlego
Pozdrawiam cie serdecznie i dbaj o siebie i postaraj sie troche sie wyciszyc i uspokoic albo zajac glowe czyms innym:-)
 
Cesarka podobno jeszcze bardziej obciąża serducho- przynjamniej tak mówią moi lekrze a mam dwóch kradiologów i ginekologa.....podziwiam Cie za ten spokój- a jka się wogóle czujesz- odczuwasz te skurcze, masz duszności?
 
Ja tez jestem po rozmowach z lekarzami na temat rozwiazania w obecnej sytuacji i powiem ci szczerze ze moi lekarze narazie nie widza przeciwkazan do naturalnego porodu ale gdybym sie zle czula i mocno czula te skurcze to wtedy zrobia mi cesarke bo chodzi tu o wysilek fizyczny jaki jest podczas porodu naturalnego a przy ceasarce go nie ma. Podczas porodu nat. zwieksza sie cisnienie krwi i skurcze serca moga byc mocno wyczuwalne.
A jesli chodzi o moje samopoczucie to jest roznie oczywiscie odczuwam te dodatkowe skurcze czasami mnie zaboli serducho ale po chwili przechodzi jesli chodzi o dusznosci to na szczescie ich nie mam Ale mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze mozesz miec dusznosci w zwiazku z ciaza a nie z sercem
A moja rada dla ciebie (jesli moge) sprobuj na kilka dni zapomiec o wszystkim odstresuj sie zobaczysz ze sie lepiej poczujesz :-)
Pozdrawiam cie
 
Ja się dowiediząłm o tym 3 i pól tygodnia temu i jakos nie umiem się otrząsnąć do tego te duszności- okropność!!!!Mam nadzieję, że zostaniesz na tym forum do rozwiązania. Ja mam termin na 01 czerwca....
 
Jasne ze zostane na forum ja mam termin na 27 sierpien
W srode 8 kwietnia mam kolejna wizytye w Zabrzu 3/4 kwietnia holter i zobaczymy co powie Pani doktor
 
a ja mam holter 1 kwietnia a wizyte u Pani KArdiolog 7 kwietnia więc bardzo podobnie. A ty bierzesz ten isoptin ? W jaiej dawce Ci przpiali mnie isoptin 40- 3 razy dzinnie, ale narzi nie biorę tylko te końskie dawki magnezu. Jesli holter nie wykaże poprawy to dopiero zacznę brać.
 
przepraszam za błędy - mam strasznie wytartą klawiaturę i jak szybko piszę to takie kwiatuszki mi wychodzą....
 
reklama
Do góry