reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Adunnia u mnie dziś 18 i 1 tc :)
Byłam dziś na sprawdzaniu szyjki i wynikami badań na karowej, bo mam jak wiekszosc z Was niedokrwistosc. Wokół było tyle maluszków które dopiero co przyszło na świat, ze chodzilam jak jakas wariatka i przeglądałam sie z rozczulaniem ;)
 
Hej :-) U mnie głód umiarkowany, ale zmienił mi się apetyt. Wcześniej miałam wstręt do słodyczy, a teraz je uwielbiam gdzieś tak od 17 tygodnia. Najbardziej kocham białe kinder bueno!!! :p Do tego strasznie chce mi się pić i wypijam chyba ze 3, 5 litra wody dziennie. Wy też tak macie? Z jedzeniem się pilnuję, bo jak zjem normalną porcję (taką jaką jadłam przed ciążą) to jest mi bardzo ciężko ;-) Ściskam Was wszystkie bardzo mocno bliźniacze Mamusie!!!;););)
To samo u mnie na początku to na słodkie nie mogłam patrzeć a teraz tak od 18 tyg tez już coraz bliżej jestem z nutellą i innymi słodkościami :) ale wszystko w umiarze mam tez ochotę na ostre kiełbaski i inne rybki :D Haha miłego dnia
 
Jestem po wizycie [emoji5] wiec dzisiaj oficjalnie lekarz potwierdził że będzie Oliwka i Filip [emoji7][emoji64][emoji480] dzieciaczki sa zdrowe i rosną [emoji173] Oliwka ma 271 g a Filip 265 g [emoji4] 19 tc

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudownie!!!:-) Wieeeelkie gratulacje:-) Ja jestem w 19 tygodniu i jeszcze nie wiem kto u mnie mieszka.Mam nadzieję, że dowiem się za tydzień;-)
 
Ola to będziesz pierwsza, bo ja mam wizytę dopiero w przyszły czwartek :) trzymam kciuki za Ciebie :)
Myślę że dobrze będzie wiedzieć, bo chcemy od września kompletować wyprawkę, a ta wiedzą nam w tym pomoże :)
Chciałabym mieć też pewność że z dziećmi wszystko dobrze, bo wtedy odetchne z ulga.
 
reklama
Ola to będziesz pierwsza, bo ja mam wizytę dopiero w przyszły czwartek :) trzymam kciuki za Ciebie :)
Myślę że dobrze będzie wiedzieć, bo chcemy od września kompletować wyprawkę, a ta wiedzą nam w tym pomoże :)
Chciałabym mieć też pewność że z dziećmi wszystko dobrze, bo wtedy odetchne z ulga.
Dzięki:-) Ja też będę trzymać za Was kciuki w czwartek:-) Wszystko będzie dobrze! Dam znać co u mnie w poniedziałek.
 
Do góry