reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

U mnie pojawiła się w ubiegłym tygodniu wizja szpitala (dzisiaj 28 + 0 TC), bo mi poleciały próby wątrobowe i oczywiście stres pod kątem cholestazy... No ale na ten moment lekarz odstawił mi luteinę, zalecił Essential Forte i Sylimarol no i w tym tyg badania do powtórki plus kwasy żółciowe i zobaczymy. Co się strachu najadłam to moje, no ale cóż ...liczę się z tym że ten szpital może wskoczyć...także dla mnie każdy kolejny tydzień na wagę złota... 🤗
Ja tak miałam z szyjką w 21tc, już byłam załamana ze zaraz się zacznie…lekarz tez nie był za bardzo pozytywnie nastawiony, sam mi to mówił żebyśmy przetrwali każdy kolejny tydzień, i cieszy się z wizyty na wizytę ze się widzimy ☺️ Mega się stresowałam ale tez trochę odpuściłam psychicznie i już na finiszu. Dacie radę 👍 bo jak nie my to kto
 
reklama
A kolki? A potrzeby bycia blisko jednocześnie? Nosiłaś? A usypianie? Chodzi mi o późniejszy czas, nie same początki. Pytam, bo zastanawiam się co ja mogłabym zrobić inaczej.
Czy jest coś co teraz zrobisz inaczej?
Brawo dla pielęgniarki laktacyjnej i dla ciebie! Ja psychicznie nie byłam w stanie wpaść na to, by poprosić o pomoc. Mój mózg zdegradował się. Nie miałam sił sama sobie tego załatwić. Może jakbym się tym zajęła przed porodem... Eh. Ale trudno. Było, minęło.
U mnie super robotę zrobiła poduszka do karmienia dla bliźniąt. Mogłam karmić i przytulać obie na raz. Polecam każdemu. Kolki załatwiły nam leki.

@Imagi_nacja ile Tobie zostało?
 
U mnie super robotę zrobiła poduszka do karmienia dla bliźniąt. Mogłam karmić i przytulać obie na raz. Polecam każdemu. Kolki załatwiły nam leki.

@Imagi_nacja ile Tobie zostało?
Zostało mi dokładnie 13 dni do szpitala, ale w pewnie cesarka w dniu następnym 🙈 Wiec mega mało…31 stycznia jeszcze ostatnia wizyta
 
To ja chyba też kupię 0 do szpitala. A Twoje bobaski ile planują ważyć? 😁
Kurde w sumie nie wiem 🤷‍♀️ Będę miała wizytę w pon to się pewnie dowiem. Jedna znajoma z bliźniakami pod koniec 36 była rozpakowywania i mali ważyli mnie więcej 2500/2600. Jestem ciekawa jak u nas 🙈🤷‍♀️ Pamietam ze w 30tc na prenatalnych u mnie mieli po 1500, a jutro 35tc 😱
 
reklama
Cześć, wszytskim przyszłym mamom bliźniaków ;) .
Niedawno znalazłam te forum, fajnie ze jest miejece takie ja to, które pozwala wymienić się przemyśleniami i doświadczeniami :). Mam 28lat i jest to moja pierwsza ciążą. Też czekamy na nasze bliźniaki. Obecnie jestem w 27tc i 2 dni. Termin mamy na 27 kwietnia:).
 
Do góry