reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kochane mylicie pieluchy wielorazowe z tetrą,tych pieluch się nawet nie prasuje.

Szczęścia ,ZDRÓWKA ,pięknych bobasów,i wiele radości
Życzą Poziomki
 
reklama
witam w nowym roku

padlam o 22:-D
przed 24 maz wstaje do chlopcow wiec sie przebudzilam na chwile,i tyle :-D


poziomki rozumiem,ze masz na mysli ekologiczne pieluchy,taak?
z otulaczami,z takimi bibulkami na kupki,taak?
troszke o nich czytalam ale jakos mnie nie przekonaly
nie wiem,moze za wygodnicka jestem,leniwa??
 
kurcze chcialam wam pokazac moje dzieciaki ale nie wiem jak wstawic zdjecia
podpowiecie jak to zrobic,pliiiisss:)
 
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Poziomki, widzę, że pobalowałaś:happy2:

Ja zasnęłam o 23, a 24 obudziły mnie fajerwerki znad Wisły, ale nie za bardzo mnie zainteresowały, kołdra na głowę i poszłam spać ;-)

A za rok chcemy zrobić Sylwestra u nas... kulig, ognisko, kominek dla zmarźlaków :)
 
Witajcie dziewczyny w 2011 roku:-):-)
Małgoń fajne plany na następnego Sylwestra!
Ja wczoraj posiedziałam do 1.30 z mamą i oglądałyśmy tvp2, fajnie śpiewali:blink:, (oczywiście w dzień zrobiłam sobie małą drzemkę)
:yes:
 
Najlepsze życzenia na Nowy Rok 2011
Mi udało sie też wczoraj dotrwać do 1, a potem poszłam grzecznie spać i dzisiaj pospałam do 9.
Od rana miałam troszkę energii więc razem z m przygotowaliśmy łożeczko dla maluchów, pościel, ochraniacze itp. Na razie jedno bo mam nadzieję, że chociaż z miesiąc pośpią razem.
 
Ja za to miałam wieczorek filmowy z mężem...ale polegliśmy o 23.30. Potem tylko ja sie przebudziłam na fajerwerki:):) i szczerze to mnie one nawet rozdrażniły....za to rano wyspani, uśmiechnięci no i śniadanie wspólne- bo jak to sie mówi: jaki nowy rok taki cały rok:)!!! Wiec dzisiaj się cały dzień uśmiechamy, dobre humory mamy itp:)
 
Witam w Nowym Roku... Ja przespałam moment przyjścia nowego roku, mąż coś próbował mnie obudzić ale mało przytomna byłam (bo wieczorem dzieci marudziły, chyba przez szczepienie).

Właśnie na TVN style jest program o ciążach kobiet w różnym wieku. Babka rodziła w wodzie, jakos dziwnie to wygladało bo dziecko jak je wyciągneli z tej wody takie jakby nieprzytomne było, nawet nie płakało.
 
reklama
image763m.jpg
DSC_1072m.jpg
DSC_0942m.jpg
 
Do góry