reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Beatak6 gratulacje, duzo zdrowka maluszkom i tobie!!!
Jak bedziesz miala troszke czasu i sily wyslij nam zdjecie twoich pociech.
Jaka byla szacunkowa waga twoich dziewczynek i czy zgodzila sie z waga urodzeniowa?
Zadaje moze glupie pytania w tym momencie ale u mnie gin ostatnio stwierdzil ze jedna ma 2800 druga 2440 a znajimi, ktorzy mnie odwiedzaja twierdza ze mam maly brzuszek jak nawet na koncowke ciazy pojedynczej i szczerze martwie sie czy dziewczyny sa zdrowe i czy chiciaz po 2 kg maja.

U mni na liczniku 36 tydzien + 4, sama czuje sie fatalnie bo lapia mbie zadyszki tak ze ciezko pare krokow z pokoju do kuchni zrobic i oczywiscie skurcze z ktorymi walcze od 20 tygodnia ale sa juz dluzsze i bardziej bolesne, no i wzdecia i biegunki.
W czwartek cesarka planowa oby dotrwac bo ma mi ja robic ordynator, do ktorego mam wielkie zayfanie.

Aitka u Ciebie z tygodniami ciazy tez nie zle wkroczylas w 34 tydzien dacie z maluchami rade jeszcze odrobine w trojpaku.

Pozdrawiam rowniez pozostale dziewczyny moge smialo powiedziec ze to forum przynosi szczescie dlatego wszystkim wam uda sie dotrwac do wymarzonego terminu.
 
Beatak6 gratulacje, duzo zdrowka maluszkom i tobie!!!
Jak bedziesz miala troszke czasu i sily wyslij nam zdjecie twoich pociech.
Jaka byla szacunkowa waga twoich dziewczynek i czy zgodzila sie z waga urodzeniowa?
Zadaje moze glupie pytania w tym momencie ale u mnie gin ostatnio stwierdzil ze jedna ma 2800 druga 2440 a znajimi, ktorzy mnie odwiedzaja twierdza ze mam maly brzuszek jak nawet na koncowke ciazy pojedynczej i szczerze martwie sie czy dziewczyny sa zdrowe i czy chiciaz po 2 kg maja.

U mni na liczniku 36 tydzien + 4, sama czuje sie fatalnie bo lapia mbie zadyszki tak ze ciezko pare krokow z pokoju do kuchni zrobic i oczywiscie skurcze z ktorymi walcze od 20 tygodnia ale sa juz dluzsze i bardziej bolesne, no i wzdecia i biegunki.
W czwartek cesarka planowa oby dotrwac bo ma mi ja robic ordynator, do ktorego mam wielkie zayfanie.

Aitka u Ciebie z tygodniami ciazy tez nie zle wkroczylas w 34 tydzien dacie z maluchami rade jeszcze odrobine w trojpaku.

Pozdrawiam rowniez pozostale dziewczyny moge smialo powiedziec ze to forum przynosi szczescie dlatego wszystkim wam uda sie dotrwac do wymarzonego terminu.

Waga się nie pokryła tydzień przed porodem lekarz mówił 2180 i 2030. Urodziły sie po tygodniu mniejsze. Ta waga z USG jest miarodajna jednak. Ty już tak długo dochodziłaś że ponad 2kg bedzie na pewno.
 
reklama
Do góry