reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ANITKA gratulacje, duzo zdrowka waszej trojeczce zycze.Ladna waga twoich malenstw jak na ten tydzien ciazy.

Ja dalej w trojpaku, moja cierpliwisc osiagla zenit, bo czuje sie fatalnie, albo pekne albo dziewczynki wypchaja mi zoladek stupkami przez przelyk.Jeszcze dwa dni do planowanej cesarki a ja chyba oszaleje, szczegolnie jest zle pod wieczor i w nocy.
 
reklama
Powiedzieli mi, ze wczesniakow ocenia sie inaczej i dostali 8/8 a drugi 6/7. Nie wiem jak to sie ma do tego wszystkiego. Ja mam tylko nadzieję, ze będą sobie dobrze radzić i będziemy szli do przodu!
 
Anitka gratulacje :)

Beatak bezdech nie są groźne, wiele wcześniaków ma zamartwicę czyli niedotlenienie i to może być groźne bo mogą być zmiany w mózgu. Jak dziecko samo po chwili złapie oddech to nic się nie stanie. Mój mały Ignas łapał bezdech w trakcie jedzenia na początku , ja zesr.... ze strachu a położna śmiała się tylko bo się zdarza. Trzeba dmuchać powietrze do buzi dziecku jak coś.

Marluna przykro mi, że nie masz wsparcia za bardzo :
 
Nietupska dzieki za dobre slowo, chiciaz tyle i az tyle, nie spodziewalam sie takiego zawodu ze strony ojca, mamunia chciala zostac i pomogac ale ojciec postawil na swoim i zabral ja do polski jak zandarm, eh.
 
Czesc dziewczyny.jestem tu nowa...od 21.08 brak okresu co swiadczy o ciazy...wczoraj bylam u gina i mi potwierdzila i powiedziala ze sa 2 pecherzyki...i to blizniaki...od tego momentu boje sie,bo mi zapowiedziala ze mniejsze moze sie wchlonac i bedsie tylko 1 dzidzia...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A tu zdjecie z usg

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475578849591.jpg
    1475578849591.jpg
    86,4 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Gratuluje nowym mamom! Ładne wagi urodzeniowe waszych pociech. Dużo zdrówka dla Was.

marluna ślicznie dotrwałaś do swojego terminu. Jeszcze chwila i już będziesz miała maluchy przy sobie. Być może będzie ciężko, a może nie. Zresztą, kto ma dać radę jak nie Ty!

U mnie już 28 tydzień, szyjka się trzyma. Za dwa tygodnie pomierzymy i poważymy dzieciaki, także zobaczymy czy jest szansa na 2kg przy urodzeniu. Trochę zaczynam się stresować, że moje przygotowania do bliźniaków są w rozsypce, a jeszcze czasu jak na lekarstwo.
Czy któraś z mam motała w chustę jedno z bliźniaków by mieć wolne ręce dla drugiego i może polecić jaką chustę powinnam zakupić? Jestem totalnie zielona w temacie.
 
Do góry