reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
sikorka - to juz zalezy od modelu, firmy.

Ja wlasnie danny duo wymienilam ok 2ich urodzin chlopcow bo im ciasno bylo w spacerowkach. Za to teraz mamy bj city mini i oni w tych spacerowkach sie miescza spokojnie i mysle ze jeszcze spokojnie 2 lata by posluzyl tyle tylko, ze oni juz nie chca w wozku siedziec:)
 
Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
Bedablizniaki ja dotrwalam tylko do 34 a miałam tak dość... dobrze,że do lutego już niedlugo.

Suelen kuruj się koniecznie!

Ja już mam dość zimy bo nawet pospacerowac nie mam jak za dlugo..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie dziewczyny- Wy tu znawczynie tematu. Byłam w szpitalu, bo miałam plamienia. Lekarz robił mi usg i zapytał mnie. Czy to oby na pewno jeden? Myślicie że w 7/8 tygodniu może nie być dokładnie widać i mógł się drugi schować? Betę od początku ciazy miałam wysoką poza skalą. Zawsze o tydzień wyżej z zakresów mi pokazywała. Mam wizytę u swojego lekarza za dwa tygodnie to się okaże. Mój brat ma bliźniaki i bratowa mówiła, że na pierwszym usg też tylko jednego widział. Aż ponoć powiedział że nigdy mu się to nie zdarzyło żeby nie dostrzegł drugiego zarodka. Co sądzicie? Czemu on tak zapytał? Zdjęcia usg nie mam bo będzie z wpisem we wtorek. Ciekawi mnie Wasze zdanie.
 
Do góry