reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jeżeli któraś z warszawy to dużo bliźniaczych wózków można zobaczyć i sprawdzić tu Link do: Wózki i akcesoria bliźniacze - Bliźniacze Szczęście - sklep i komis z wózkami dla bliźniąt
Mila obsługa wszystko wytłumaczy pokaże. Pozwalają przymierzyć do bagażnika. No i ceny są przyzwoite.
Slyszalam o nich, nawet myslalam czy z Lodzi nie podjechac. Niby duze miasto, a nie da sie zobaczyc wozkow "na zamowienie". Jak na lekarstwo w calym miescie wozkow.




 
reklama
byłam w tym sklepie i powiem tak byłam rozczarowana, mały ciasny..... Podobał mi sie tam tylko jeden wózek Twiner duo chyba tak sie pisze.... NO ale cena juz nie koniecznie,reszta sie dla mnie nie nadawała może ja jestem za bardzo wymagająca. Dziś miałm pierwsze KTG hura! Gwiazdy sie kręcą na maxa.. I termin ciecia mam na 1 lutego,dobrze ze juz wszystko mam a dziś tylko dokupiłam laktator....
 
My wczoraj byliśmy na badaniu połówkowym, wszystko jest ok, dziewczynki rosną tak samo, mają już po 350 g. Profesor powiedział, że jak wszystko będzie ok to w 36 tygodniu będę miała cesarkę, Oglądaliśmy z mężem wózki w Kielcach i były tylko 2 modele,reszta pod zamówienie, strasznie ciężko z tymi wózkami,boję się zamówić tak w ciemno, chciałabym najpierw obejrzeć
 
No mnie też się podoba ten duo co piszesz tylko ta cena mnie przeraża ..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi tez sie on podobal na poczatku po pierwsze dlatego ze cena byla nizsza od tego co kupilismy, 2 ma hamulec przy raczce, dziecko lezy jedeo obok drugiego, jest dosc waski i dość lekki, regulowany podnóżek w spacerowce, ma pompowane kółka ale minusem bylo dla mnie to ze spacerowka jest nie obracana i dzieci siedza tylem do mnie no i wyglad do konca nie byl taki jaki bym chciala [emoji4] ale zawsze mozna sie zastanowic i przemyślec czy moze bylaby mozliwosc sprzedania go za jakas fajna cene jeszcze później [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, patrzcie jeszcze na szerokość gondol w wózkach typu jeden obok drugiego. Im węższe wózki tym one tez węższe. No a dzieci szybko rosną, może sie okazać, ze jeszcze nie siedzą a już się nie mieszczą do gondol i jazda w spacerówce sie nie uda(no chyba ze spacerówka rozkłada sie na płasko).
Zwróćcie tez uwagę na wagę fotelików - moje są montowane do stelażu i jest to super wygodne , ale waga jest zabójcza. Jeden waży chyba 7,5kg. Ile ja sie namachałam, zeby je powpinać jak gdzies jechałam. Biceps został hehe
Przy kupnie wózka używanego patrzcie tez na to, po ilu dzieciach jest. Im wiecej bliźniąt jeździło tym większe ryzyko awarii. Moje są 3 użytkownikami z kolei i ośki kol były juz wyrobione

Ja mam jeden za drugim peg perego duette i za nic bym go nie wymieniła. Dzieci maja 2 lata i wciąż w nim jeżdżą (na zmianę z parasolką), dzienną drzemkę tez maja w wózku. W peg perego najbardziej cenie sobie kierownicę, manewruje się jedna ręka, super rozwiązanie w wąskich alejkach. I wcale nie ma problemu z podbijaniem na krawężnikach. Jest tylko ciężki dostęp do kosza.
 
reklama
Do góry