reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Drogie mamy jeżeli macie ochotę wypełnić ankietę odnośnie autonomii kobiet ciężarnych i rodzących a urodziłyście dzidziusia w latach 2011-2013 proszę kliknąć w poniższy link.
proszę o pomoc w badaniach!
usmiech.gif
usmiech.gif

Ankieta - Autonomia kobiet ciężarnych i rodzących w realizacji opieki okołoporodowej
 
reklama
Flo wiem doskonale, że aż tak lud nie prze do druku ale dla kupujących i czytających to irytujące :-(
Coelho - tego fenomemu tez nie potrafię pojąć - Alchemika przeczytałam - akurat miałam chyba czas na taką książkę ale drugi raz nie potrafię tego przeczytać, ani żadnej innej. Moja koleżanka ma wszystko co wydano PL i mimo podejść wielu poległam.
Zarządzanie wyprowadziło się na strych :-D Poradników nie lubię i nie czytam. Jak będę miała problem to raczej poszukam dobrego terapeuty bo grzebanie sobie we łbie raczej na dobre nie wyjdzie. Znajoma z Travy ma przyjaciela psychologa - terapeutę z Krakowa :-D daleko nie jest :-D
Żałuję, że nie mam kolekcji kryminałów ale może zacznę kupować bo uwielbiam Agatę Christie :-)
 
Heja !
No wreszcie słońce, z racji posiadania solarów kocham jej jeszcze bardziej, bo mi wode grzeje nieodpłatnie:-D

Dalej posucha, więc relaks totalny, Packa w żłobie, w domu cisza, pierdzielę nic nie robię, tylko jedno małe pranko, wczorajszych zdobyczy szmateksowych. Misia fakt, mam zajebiaszcze szmateksy, jest ich cała sieć:
Dyskont Odzieżowy Rzeszów | Tania odzież, Dyskont odzieżowy, Odzież markowa, Odzież używana, Hurtownia odzieży używanej ( i dalej się rozwijają, kto wie, może dotrą do Twojego pięknego miasta:-))
wczoraj w drodze do jednego z nich zahaczyłam najpierw o taki w którym był dzień wszystko po 1 zł...kuźwa sceny jak z bitwy pod grunwaldem :-D..wyszłam, poszłam do tego co był nowy towar, mniej ludzi, ale tez trochę, poluję na jakieś okrycia zimowe, ale przy okazji zakupiłam 3 pary spodenek, fajne dżinsy z Pepą, beżowe lniane, i jeszcze jedne dżinsy, bluze z Nike,sweterek z Gapa, cudną kiece z Nexta i kilka koszulek, no i te przymałe butki:sorry2:, dokupiłam do tego 2 trójpaki skarpet w smyku , były cudne po 7 zł za trójpak i zakupy uważam za super udane, a jak to się fajnie grzebie:-D, zresztą sporo ubranek jest na wieszakach, więc się wygodnie ogląda, jak w sklepie:-)

Andzike daj znak życia:-)

Aj...spóźnione ale bardzo mocne uściski i całusy dla solenizantów :-)
 
Cześć dziewczynki :tak:
W środę nie chciało mi się już nic pisać, dobrze, że już po pogrzebie, z każdym dniem powinno być łatwiej:sorry2:
Od wczoraj znów wpadłam w czarną biurową dziurę roboty - za tydzień pierwszy etap przeprowadzki do nowej siedziby, ludzie siedzą w pracy po 24h, mnie przed tym powstrzymuje tylko Kacper:shocked2:
Dziś piątek, więc powinnam cieszyć się w domu dzieckiem, a tymczasem od 7 jestem w robocie i posiedzę tu pewnie do wieczora (jestem uziemiona,bo coś montują przy garażu i zastawili dźwigiem wyjazd...:sorry2:).

Całkowicie podpisuję się pod postem Majuski dotyczącym przemocy - ja też się boję, gardzę i unikam. I wiem, że teraz sobie mogę teoretyzować, ale nie wyobrażam sobie, żeby cokolwiek mnie zmusiło do wlania własnemu dziecku (prędzej też pokurwię pod nosem, bo to idealnie pozwala mi rozładować frustrację :-D)
Ollena - przykro mi z powodu wirusa, cholerstwo straszne... Dużo zdrówka dla dzieciaków:blink:
katrina - gratki dla Kubusia, niedługo będzie całkiem sam śmigać :)
Zoyka, Flo - ucałowania dla solenizantów!

Idę dalej tyrać... :sorry2:
 
Całuski dla Julci półtora roczku no to to już panienka:-DDla Maksia buziak ale ja już tam tych miesięcznic po roczku nie fetuję.Co do czytelnictwa Amelia nie ma czasu na czytanie i ogladanie typ sportowca ,reportera wszedzie wlezie z wszystkimi sie zaprzyjaźni problem bo beztrosko biega do psów nawet typu wilk czy berdek :szok:u nas to ciut dalej tak wioskowo i koło babki gdzie biore mleko tak pod kontrolą idzie bez rączki no i te sytuacje ,a pies to pies nie każdy ma mądrego właściciela niektórzy to wręcz uczą agresji ,a ona jest taka ufna.Czytałam "Alchemika" i "Weronika postanawia umrzeć" według mnie mądre pouczające książki daja do myślenia to nie poradnik myśl o milionie ,a go będziesz mieć czy zwykła fabuła no ale nie kaemu musza pasowac no mnie tak zachwalany"świat dysku" wcale nie przypadł do gustu ale jak sie to mawia o gustach sza:-)Majuska butki super sama bym je odkupiła ale ostatnio kupiłam też nówki w używańcach takie podwyższone adidaski tez 13 wkładka i sa za duże trochę na jesień z gruba skarpetą beda w sam raz ,a te to takie o na teraz albo na wiosnę śliczne.Daj newsa na FB na pewno znajda sie chętni.I cóż się dziwić ,że sceny dantejskie jak ciuchy po złotemu ludzie zubożeli żywność droga jak ciort.W biedronie do niedzieli pomidory po 1,49 więc za 2 kg zabrałam i robie leczo.A i za dwie paki dada 50 zł.Jutro przejade sie i wezmę:tak:.Czytać nie czytam ostatnio wzrok słaby czasu średnio i akurat oglądam seriale na HBO_GO maja świetne począwszy od "rzymu" przez "seks w wielki mieście" po "Gre o tron" ,a jak wchodze na menu to tych seriali cała masa obecnie oglądam "sześc stóp pod ziemią".Muszę w końcu iść do okulisty ale jakoś tak mi zlatuje.
 
reklama
Uff... Smy tez sa. Z rana. Moze nie calkiem z rana, bo z rana to sniadanko i wymarsz na jezyny. Z Karolem duzo nie nazbieram bo zaczyna mu sie nudzic, placze i trzeba sie zwijac, ale tak ze 2 porzadne litry mam. Dobrze ze jezyny dojrzewaja po trochu, to my tak po trochy bedziemy zbierac i sie uzbiera. Karol oczywiscie pomaga zanim sie nie znudzi, czasemw recz nie nadazam z pozbywaniem sie z pudelka tego, co on tam wrzuci - zielonych jezyn, kawalkow galazek jezynowych - ale dobrze jest. Oczywiscie obowiazkowo teraz ciasto - biszkopt z kremem jogurtowym, jezynami i galaretka. Nie jadajacy w sumie owocow Rajmund, tego ciasta potrafi wciagnac ile widzi. :-) Karol nie lubi galaretki. :baffled:
 
Do góry