reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

reklama
U mnie pierwszy cykl po hsg sie udalo , jestem w szoku [emoji33] dziś byłam u lekarza i mówił ze ma cały autobus pacjentek z ciazami po hsg [emoji4][emoji4]
Trzymam za Was kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji8]
received_640239753392931.jpeg
 
U mnie już 5 dc:( Super, że Ci się udało!! Piękne są takie historie :)
Ooo strasznie mi przykro [emoji22][emoji22][emoji22]
Mam nadzieje , ze ten cykl bedzie dla Ciebie tym szczęśliwym I bedziemy jechac na tym Samym wozku [emoji110][emoji110][emoji8][emoji8][emoji8]
Piękne historie i mam nadzieje , ze Ty tez za chwile do niej dołączysz [emoji7][emoji7]
 
Dzięki, jesteś bardzo Kochana, jednak aktualnie myślę, że każda dziewczyna na tym forum będzie wreszcie w ciąży, tylko nie ja [emoji1745]
Ooo strasznie mi przykro [emoji22][emoji22][emoji22]
Mam nadzieje , ze ten cykl bedzie dla Ciebie tym szczęśliwym I bedziemy jechac na tym Samym wozku [emoji110][emoji110][emoji8][emoji8][emoji8]
Piękne historie i mam nadzieje , ze Ty tez za chwile do niej dołączysz [emoji7][emoji7]
 
U mnie pierwszy cykl z hsg nie byl owocny, teraz drugi cykl po hsg i miesiączka za tydzień Ale już wiem że nic z tego ..po prostu to czuje
 
Dzięki, jesteś bardzo Kochana, jednak aktualnie myślę, że każda dziewczyna na tym forum będzie wreszcie w ciąży, tylko nie ja [emoji1745]
Wiem kochana i tez tak myślałam , ze wszystkie zaciążają tylko nie ja [emoji1745]
Ale jak widać na każdego przychodzi pora [emoji7][emoji7][emoji8]
Bede trzymać za Ciebie mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
U mnie pierwszy cykl z hsg nie byl owocny, teraz drugi cykl po hsg i miesiączka za tydzień Ale już wiem że nic z tego ..po prostu to czuje
Dokładnie tak jak pisze koleżanka , póki nie ma @ to nie piszemy czarnych scenariuszy tylko czekamy ... ja tez czekałam w tym cyklu na @ i jak nigdy brałam wszędzie ze sobą kubeczek w razie W i mi sie nie przydał a do tego mierzylam temp i ciagle była w górze i se myślę ! Boże kiedy ona spadnie ... no i nie spadla i @ nie przyszla... wierze ze u Was tez tak bd [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
U mnie pierwszy cykl po hsg sie udalo , jestem w szoku [emoji33] dziś byłam u lekarza i mówił ze ma cały autobus pacjentek z ciazami po hsg [emoji4][emoji4]
Trzymam za Was kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji8]Zobacz załącznik 1088551

ale fajna paczka dla tatusia :)

Gratuluje :)

U mnie też @ tuż tuż... plamienie od 2 dni a wczoraj ostatnia dawka Luteiny. ;) Z rana wizytka w klinice...
 
Do góry