reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

Ja mialam robione badanie Sono HSG na NFZ w szczepienie, badanie z kontrastem. Trwało moze 5-10 minut max. Bol znośny , jak przy @. Nie bralam nic przeciwbólowego. Mi lekarz wykonujący badanie powiedzial, ze duzo Zalezy od tego na jakim sprzęcie wykonuje sie badanie. Wynik badania, jajowody drozne. Lekarz kazal starac sie od razu przy pierwsz cyklu i zaznaczył ze 3 pierwsze cykle po badaniu sa najbardziej płodne ;) poki co za 3 dni planowana @, oby nie przyszla 🙈😄
Oby juz nie przyszła 😚
 
reklama
4 miesiące, miałam stymulowane cykle najpierw tabletkami później zastrzykami. Aż lekarz zadecydował,że nie ma na co czekać i zrobił mi drożność. Wcześniej mąż jeszcze zrobił sobie badania,wszystko było w porządku,więc pozostała drożność i pomogło ;)
 
Ja mialam robione badanie Sono HSG na NFZ w szczecinie, badanie z kontrastem. Trwało moze 5-10 minut max. Bol znośny , jak przy @. Nie bralam nic przeciwbólowego. Mi lekarz wykonujący badanie powiedzial, ze duzo Zalezy od tego na jakim sprzęcie wykonuje sie badanie. Wynik badania, jajowody drozne. Lekarz kazal starac sie od razu przy pierwsz cyklu i zaznaczył ze 3 pierwsze cykle po badaniu sa najbardziej płodne ;) poki co za 3 dni planowana @, oby nie przyszla [emoji85][emoji1]
Tak pierwsze 3 najbardziej drożne i duże prawdopodobieństwo zapłodnienia [emoji4]

Trzymam kciuki, żeby nie przyszła [emoji110][emoji110]
 
4 miesiące, miałam stymulowane cykle najpierw tabletkami później zastrzykami. Aż lekarz zadecydował,że nie ma na co czekać i zrobił mi drożność. Wcześniej mąż jeszcze zrobił sobie badania,wszystko było w porządku,więc pozostała drożność i pomogło ;)
To super 🤩 u nas prawie dwa lata starania, wyniki meza dobre. U mnie byla podwyższona prolaktyna, mam wdrożone leki. Zobaczymy co to bedzie 🙈🙂
 
reklama
Do góry