reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

reklama
Cykl regularnie monitoruje od września po 3 nawet 4 razy w miesiącu jestem u lekarza. Podpowiem mu o tych zastrzykach może się zgodzi
Pewnie ;) zapytaj moze akurat Sie uda 😉
Jak na monitorowanie 3 wizyty to chyba malo 🤔
Ja dopiero 8dc i druga wizyta i jeszcze na pewno 3 beda :) ale wiadomo kazdy lekarz inaczej :)
 
Dziewczyny czym się różnią te zabiegi hsg z USG i z RTG? Który daje lepsze efekty?
 
Cześć dziewczyny,
odświeżam wątek - któraś po badaniu hsg/sono? jakie efekty?
Ja jestem po cyklu z sono metodą piankową, niestety przy pierwszym podejściu się nie udało i trochę się załamałam...
 
Cześć dziewczyny,
odświeżam wątek - któraś po badaniu hsg/sono? jakie efekty?
Ja jestem po cyklu z sono metodą piankową, niestety przy pierwszym podejściu się nie udało i trochę się załamałam...
Hej. Ja po HSG z rtg i w pierwszym cyklu po HSG się udało a miałam robione miesiąc przed około owulacji i trochę krwawiłam po tym, więc było bez próby bo za późno ale kolejny się udało [emoji2956]
Lekarz mówił że pierwsze 3 cykle po HSG są decydujące, więc spokojnie [emoji847]
Ja się nie nastawiałam już na efekt, więc miałam niespodzianke [emoji3526]
 
Hej. Ja po HSG z rtg i w pierwszym cyklu po HSG się udało a miałam robione miesiąc przed około owulacji i trochę krwawiłam po tym, więc było bez próby bo za późno ale kolejny się udało [emoji2956]
Lekarz mówił że pierwsze 3 cykle po HSG są decydujące, więc spokojnie [emoji847]
Ja się nie nastawiałam już na efekt, więc miałam niespodzianke [emoji3526]
Hej Dżasta,
Ja miałam wykonywane w 10dc A na monitoringu lekarz stwierdził że dzień po może być owulacja i kazał próbować wieczorem właśnie na następny dzień. Próby były ale niestety nic z tego :( po stosunku okazało się że też krwawilam. Nie wiem czy moglo to mieć związek.
Wszystkie badania ok, mąż super nasienie ale od ponad roku nic :(
Badanie droznosci super-jajowody drożne więc jakoś to wszystko mnie zdolowało. Niby wiem że trzeba próbować 3 miesiace ale już powoli tracę nadzieję
 
reklama
Hej Dżasta,
Ja miałam wykonywane w 10dc A na monitoringu lekarz stwierdził że dzień po może być owulacja i kazał próbować wieczorem właśnie na następny dzień. Próby były ale niestety nic z tego :( po stosunku okazało się że też krwawilam. Nie wiem czy moglo to mieć związek.
Wszystkie badania ok, mąż super nasienie ale od ponad roku nic :(
Badanie droznosci super-jajowody drożne więc jakoś to wszystko mnie zdolowało. Niby wiem że trzeba próbować 3 miesiace ale już powoli tracę nadzieję
Do 3 razy sztuka, wtedy zaczniesz się martwić [emoji6]
Może masz taką psychiczną blokadę w głowie, a stres i myśl o tym, że chce się być w ciąży tu i teraz niestety nie sprzyja.. Jeśli wszystkie badania są ok to nie powinno być problemu, u nas tez wyszło że jajowody są drożne a jednak to HSG było potrzebne, bo po nim się udało [emoji4]
Trzymam kciuki, zrelaksuj się, zajmij głowę czymś innym i samo przyjdzie [emoji847]
 
Do góry