reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Baslan obecnie biorę Euthyrox 100. Wizytę u Endo mam dopiero w styczniu....na 21 grudnia jestem zarejestrowana na ust tarczycy.
Wynik z jutrzejszych badań będę miała w piątek albo dopiero we wtorek.

Ja teraz biorę 75, zobaczę za 2-3 tygodnie jak spada.
A w ciąży jaką dawkę przyjmowałaś? Daj znać jak będziesz miała wyniki.
 
reklama
Baslan przed ciążą brałam 112 a w ciąży 137. Dam znać.

Nikos zasypia między 21:00 a 22:00 i śpi do ok 9:00.
W dzien ma jedną drzemkę 1,5-2 h.
Ja zawsze byłam spiochem więc chyba ma to po mnie ;)
 
Ja też zawsze byłam śpiochem, stąd w tym temacie tak wielkie moje nieszczęście ;) Czyli śpi 11-12 godzin w nocy? WIększość dzieci moich koleżanek tyle w nocy przesypia, plus w dzień nawet 3-godzinne drzemki im się zdarzają. A ten mój jak sobie w ciągu całej doby 10 godzin uzbiera to już jest luksusowo :/
 
Jak przestawiałam Olka z dwóch drzemek (o 10 i 16) na jedną (o 12) to miałam niezły sajgon przez tydzień. Był też czas, kiedy przestawialiśmy go, żeby wieczorem zasypiał nie wcześniej niż o 20. Z tych doświadczeń wiem, że na efekt i uładzenie tego wszystkiego potrzeba czasu i cierpliwości. Moja kuzynka kładła swoją 3letnią córkę koło 14 na drzemkę, ale nie dłużej, niż na 40 min. Mała później szła spać o 19 i wstawała o 7, ale ona była wytresowana jak piesek ;) Olek krócej śpi w dzień, jak jest wysokie ciśnienie, czasami potrafi ponad 3 godziny spać (ale zawsze go budzę o 15, jeżeli sam się nie obudził). Kat a syn śpi z Wami w pokoju? Może coś go wybudza w nocy?
 
Pół nocy śpi u siebie, w połowie do nas przymaszerowuje i śpi z nami w łóżku. Czasem od święta trafi się nam kumulacja i przylezie dopiero o tej piątej ;) ale wtedy to już wyśpiewuje nam piosenki i chce się bawić. On zawsze, od samego początku, mało spał. A wytrenowanie jak w zegarku u nas nie działa, kładziemy zawsze tak samo a i tak jemu się godzina zaśnięcia coraz bardziej przesuwa :(
 
Kat no tak wychodzi ze śpi tyle godzin :) Ja nie przestawialam Nikosia z dwóch drzemek na jedną....sam się przestawił kilka dni temu..... co bardzo mnie cieszy, bo inaczej możemy rozplanowac dzień :)
 
Jejku dziewczyny ale się najadłam strachu. Obudził mnie o 5 rano ból brzucha. Cały dół brzucha spięty! Aż się po wstaniu nie mogłam wyprostować do końca. Pognałam natychmiast po nospę. Zaraz potem do kibelka i na szczęście mam po prostu rozwolnienie, ale do końca nie wiem, czy mogę odetchnąć z ulgą, bo w sumie przed porodem też miałam rozwolnienie. Zatruć się nie.miałam czym, wirusa złapać nie miałam gdzie.

Z młodym zamiast lepiej to gorzej, tzn.oczy lepiej ale teraz ma taki brzydki, mokry kaszel i paskudny katar. Myślałam, że w piątek pójdzie do przedszkola a wygląda na to, że nic z tego. Miesiąc przedszkola, trzecia choroba...ręce opadają. I to akurat teraz, kiedy naprawdę przydałoby się, żeby pochodził.
 
Kat ja ostatnio tez podlapalam jelitowke mimo że nigdzie nie chodziłam....widocznie mój mąż przyniósł coś z pracy bo i jego chwycilo....i koledzy w pracy tez często odwiedzali wc.
Na szczęście Nikosiowi nic nie sprzedalismy ;)
Zdrówka dla Ciebie i synusia :*
Teraz taka pogoda.....łatwo się przeziebić :/
 
reklama
Wlasnie wrocilam z urzedow. A wiec tak, w 2014 bylam na swojej dzialalnosci i mielismy za duze zarobki razem z mezem wiec na becikowe sie nie lapiemy. Ale pani byla na tyle mila ze mi podpowiedziala ze jesli zamkne dzialalnosc ( mialam ja zawieszona od 2016) to bedzie sie to liczylo jako utracony dochod tak jak Kwiatuszek mowila i wtedy 2014 nie bedzie wogole brany pod uwage tylko moje obecne zarobki i wtedy nie przekroczymy tego limitu 1922/os. Wiec pognalam do urzedu miasta i szybko zamknelam ta dzialalnosc ktora i tak mi do niczego nie byla juz potrzebna, i bede czekac na decyzje z mops. Oby sie udalo...
 
Do góry