reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem teraz poza domem - ale w przyszłym tygodniu zerknę w usg ciążowe córki. U mnie też młoda urodziła się z hipotrofia, ale nikt mnie tym nie straszył. Mimo że mała się urodziła, to szybko nadrobiła :) Na 1 urodziny przekroczyła potrojenie wagi urodzeniowej :) Jeśli poza tym wszystko jest ok, a córka rośnie proporcjonalnie - to moim zdaniem nie powinnaś się tak zamartwiać. Może taka jej uroda :)
 
reklama
Alza w ogóle nie szukaj już tego przepisu na ciasteczka :) Nikos w koncu zaczyna jeść jak człowiek :) Zjada obiady....nie ważne czy to zupa czy drugie danie.....wcina mięso az się uszy trzęsą :D W końcu sie doczekalam :)
Z tymi wizytami i lekarzy tez i nas kiepsko....zawsze wypadają w porze drzemkę :( Teraz 19-stego mamy wizytę u kardiologa i 8:45. Nikos śpi do 9:00....będę musiała obudzić Go o 7:00 żeby się wyrobić. No i już się spodziewamy ze będzie tam niezła jazda....bo będziemy czekać w kolejce i nie wiadomo o której wejdziemy do gabinetu.....Młody będzie niewyspany i marudny.

Ja jutro idę zbadać sobie tsh. Bo przytylam 2 kg, zrobiłam się senna, nerwowa i zaczęły na nowo wypadac mi włosy.
 
Alza w ogóle nie szukaj już tego przepisu na ciasteczka :) Nikos w koncu zaczyna jeść jak człowiek :) Zjada obiady....nie ważne czy to zupa czy drugie danie.....wcina mięso az się uszy trzęsą :D W końcu sie doczekalam :)
Z tymi wizytami i lekarzy tez i nas kiepsko....zawsze wypadają w porze drzemkę :( Teraz 19-stego mamy wizytę u kardiologa i 8:45. Nikos śpi do 9:00....będę musiała obudzić Go o 7:00 żeby się wyrobić. No i już się spodziewamy ze będzie tam niezła jazda....bo będziemy czekać w kolejce i nie wiadomo o której wejdziemy do gabinetu.....Młody będzie niewyspany i marudny.

Ja jutro idę zbadać sobie tsh. Bo przytylam 2 kg, zrobiłam się senna, nerwowa i zaczęły na nowo wypadac mi włosy.

Misia oby bylo w normie i nie zadziałało jak u mnie jaką dawkę leku teraz przyjmujesz?
 
Nawet jak u nas było kryterium dochodowe, to i tak tyle nie zarabiamy :) I chyba nigdy nie będziemy...

U nas deszcz znowu pada :) A tynkowania zostało na 1 dzień tylko!

Misia gratulacje dla Nikosia :D Nareszcie je :D

Witch tak czułam, że to tylko gównoburza dla poróżnienia obywateli. Zgadzam się z tym, co Kat napisała o ceta.
 
Baslan obecnie biorę Euthyrox 100. Wizytę u Endo mam dopiero w styczniu....na 21 grudnia jestem zarejestrowana na ust tarczycy.
Wynik z jutrzejszych badań będę miała w piątek albo dopiero we wtorek.
 
Olasec, właśnie tak pomyślałam, że może od gminy zależy. Rozmawiałam z koleżanką co mieszka niedaleko i też w 2014 roku rodziła, oni mają tylko jedno źródło dochodu, wcale nie takie wygórowane, a dzieci dwoje i mimo wszystko na becikowe się nie załapała, więc musiało być kryterium dochodowe i nawet nie chce mi się wierzyć, że ten dochód wynosił 1900 zł na głowę bo to by znaczyło, że jej mąż zarabia ponad 7600 a tyle nie zarabia na pewno. Dziwne.

Misia, Nikoś śpi do 9? Złote dziecko! Mój syn zasypia ok.22 i wstaje między 5 a 6 :( Kładę go do łóżka tuż po 20 ale niestety wierci się, śpiewa, gada i nic z tego zasypiania nie wychodzi. Kiedyś zasypiał koło 20 ale budził mi się na dobre w okolicach 4 rano!

Już odrzucili? Myślałam, że jeszcze trochę ten temat pomielą. Widocznie już pozałatwiali, co trzeba.
 
Olek śpi różnie, ale nie pozwalam mu dłużej, niż do 8. Bardzo rzadko, ale zdarza się, że budzi się przed 7. Kat a długo śpi w dzień? Może trzeba skrócić drzemkę i będzie lepiej spał w nocy?
 
reklama
Alza, godzinę, max. półtorej. A jeśli w dzień na drzemkę go nie położę, to w nocy i tak będzie spał w tych samych godzinach, tylko płycej, mniej spokojnie i z częstymi pobudkami.
 
Do góry