reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Słuchaj ja już kiedyś o tym myślałam tylko nie miałam siły iść na poddasze i zaglądać do tych pudełek z dziecięcymi ubrankami. Jak chcesz to mogę Ci spakować trochę ciuszków zwłaszcza bodziaków mam ich dużo, tylko to są ubranka po moim synku nie są zniszczone tylko mają już 7 lat. To ubranka które dostałam od brata z Angli wiec sa gatunkowo fajne. bodziaki są w większości białe z małym motywem. takie w rozmiarze od 0-6m bo tylko takie ciuszki przebrałam na wiosnę
 
reklama
Hajmal a jestes pewna ze Tobie juz sie nie przydadza? Mnie wiek ubranek ani kolory naprawde nie robia roznicy bo zdobywam dla malej rzeczy z przeroznych zrodel, po chlopcach tez. Dziewczyny jestescie nieocenione :)
 
Hajmal a jestes pewna ze Tobie juz sie nie przydadza? Mnie wiek ubranek ani kolory naprawde nie robia roznicy bo zdobywam dla malej rzeczy z przeroznych zrodel, po chlopcach tez. Dziewczyny jestescie nieocenione :)

Cały czas mam nadzieję ze mi sie przydadzą jeszcze :), ale mam ich dużo, pamiętam ze jak je przyglądałam, rozkładałam i segregowałam to jednych bodziaków naliczyłam ponad 30 na 3 miesiące bo tam numeracja jest 0-3,3-6 wiec mogę sie podzielić bo tyle to raczej mi nie trzeba będzie : ) wiec jak chcesz to wyślij mi adres na pv a ja ci postaram sie je w miarę szybko wysłać
 
Gloria ja myślałam ze becikowe przysługuje każdemu. Że ten drugi dodatkowy tysiąc jest przyznawany w zależności od dochodów.
A macierzyński normalnie Ci wypłacaja?

U mnie też ulewa....Nikos sie denerwuje bo chce na dwor.....przynosi kurtke i czapke i ciagnie mnie za reke.
Wczoraj nie padało to wyszliśmy....ale tylko na chwilę bo wiało aż głowę chciało urwać.

Alza wysłałam Ci przepis na meksykańskie ;)
 
Misia macierzynskiego wciaz nie ujrzalam na oczy bo maja czas na wyplate do listopada mimo ze wniosek zlozylam 1 09. A becikowe owszem bylo dla kazdego dopoki pis tego nie zmienil w zeszlym roku. Teraz jest kryterium dochodowe zeby dostac tysiac plus tak jak mowisz drugi tysiac dla najubozszych. Najbardziej mnie wkurza ze wyliczaja to wszystko na podstawie dochodu sprzed dwoch lat a dziecko urodzilo mi sie przeciez w zeszlym tygodniu wiec czemu nie biora obecnych zarobkow?
 
A nie istnieje coś takiego jak dochód utracony? Ja jak wypelnialam teraz o 500+ to była rubryka o dochód utracony w tym roku.
Wiem ze jak w 2013 skladalismy o becikowe to tez było kryterium dochodowe.

Kitki piękny gest dla Glorii! Ukłony w Twoja stronę! :*
 
reklama
Kath wczoraj pani w mops powiedziala mi tak: kiedys pytali o dochody ale tylko po to by ustalic czy ci dac tysiac czy dwa ale tysiaca nie odmawiali nikomu a od 2015 przepisy sie zmienily i obowiazuje kryterium dochodowe i na tysiac i na dwa. Powtarzam co uslyszalam ale jak sytuacja wygladala w praktyce tego nie wiem.
 
Do góry