reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kat no wlasnie,nie wierze,ze czekaja np miesiac na badanie hehe[emoji4]
Zobacze jak jutro mnie przyjma to pojde a jak nie to poczekam do wizyty 02.03



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia ja dla psychicznego komfortu tez tak często robiłam. W niczym to nie zaszkodziło a mi pomoglo :) po 30tc to bym się pod KTG podpiela na 24h :)
 
reklama
Troszke mnie nie.bylo bo Adam.zajmuje kazda chwile. Wolna czy nie.wolna :p
Kat jesli.urodzisz to ja bym.starszaka w tym.czasie nie szczepila.na bo moze wystapic nop w postac ospy. Jedna z dziewczyn tutaj na forum tak.miala. ze dziecko po szczepionce zaraz wysypalo. Juz nie pamietam nika jak sie.nazywala.
Trzymamy kciuki za staraczki. Bede zagladac bo juz raczej staraczka nie bede...
 
Dziewczyny proszę o radę ...dziś 4 dzień odkąd zaczęło się poronienie nadal krwawię przy czym niepokoi mnie towarzyszący temu ból :/ myślałam że będzie bolało z 2 dni a później tylko krwawienie , ból jest nieznośny jakby ktoś coś mi wbijał w jajniki okropny . Czy iść dziś na kontrolną wizytę czy odczekać aż przestanę krwawić ? boję się że coś jest nie tak nie wiem czy taki ból jest normalny nawet tabletki przeciwbólowe nie pomagają :<
 
roxie Ja bym bólu nie bagatelizowała. Może spróbuj zadzwonić do jakiejś poradni ginekologicznej? Nawet nie swojej, może coś poradzą. A jak nie, to chyba tylko IP zostaje. Ja bym poszła na jakieś USG, być może zrobił się jakiś stan zapalny i będzie potrzebny antybiotyk.
 
roxie Ja bym bólu nie bagatelizowała. Może spróbuj zadzwonić do jakiejś poradni ginekologicznej? Nawet nie swojej, może coś poradzą. A jak nie, to chyba tylko IP zostaje. Ja bym poszła na jakieś USG, być może zrobił się jakiś stan zapalny i będzie potrzebny antybiotyk.

Właśnie biorę antybiotyk 2x dziennie także mam nadzieję że nic złego się nie dzieje temp tez nie mam ale miałam się zgłosić na usg za 2dni tylko bardzo krwawiłam i nie poszłam więc pójdę dzisiaj . Mam nadzieję że nie trzeba będzie zabiegu ...
 
Dziewczyny proszę o radę ...dziś 4 dzień odkąd zaczęło się poronienie nadal krwawię przy czym niepokoi mnie towarzyszący temu ból :/ myślałam że będzie bolało z 2 dni a później tylko krwawienie , ból jest nieznośny jakby ktoś coś mi wbijał w jajniki okropny . Czy iść dziś na kontrolną wizytę czy odczekać aż przestanę krwawić ? boję się że coś jest nie tak nie wiem czy taki ból jest normalny nawet tabletki przeciwbólowe nie pomagają :<
Idź do lekarza

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
roxi mnie tez tak długo bolało po ostatnim poronieniu, w szpitalu dawali mi w kroplówce ketonal a w domu brałam co miałam. bolało dobrze ponad tydzień potem ze 3 dni spokoju i tylko plamienia, aż zaczęło strasznie boleć i poszły takie duże fragmenty i to nie były skrzepy i jeszcze pare dni plamienia i koniec. Poroniłam w szpitalu po tabletkach sama, na drugi dzień zrobili mi zabieg i mimo to tak to wyglądało jw. Podejrzewam ze zrobili zabieg niedokładnie, może sie jakis praktykant uczył na mnie bo był w gabinecie jeden.
Myślałam ze po zabiegu to będzie tak jak za pierwszym razem, krwawiłam 3 dni plamiłam 5 i tyle.

Idz do lekarza niech sprawdzi
 
Ostatnia edycja:
Właśnie biorę antybiotyk 2x dziennie także mam nadzieję że nic złego się nie dzieje temp tez nie mam ale miałam się zgłosić na usg za 2dni tylko bardzo krwawiłam i nie poszłam więc pójdę dzisiaj . Mam nadzieję że nie trzeba będzie zabiegu ...
Roxi idź koniecznie... Ja po 2 stracie też brałam antybiotyk a o tak po 3 dniach dostałam zapalenia przydatkow... Nie chcę Cię straszyć ale nie bagatelizuj tego :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alza wlasnie teraz tez znajduje jakies takie dziwne problemy i odnosze wrazenie ,ze kazdy ma jakis problem do mnie,takze moje hormony robia ze mna co chca[emoji4]
Tak jak mowisz kochana strach bedzie juz zawsze i jestem swiadoma,ze juz teraz nie bede odpowiedzialna tylko za siebie[emoji4]

Madeline12 oczywiscie tradzik nie jest moim najwiekszym zmartwieniem,mam duzo powazniejsze,ale wygladac jakos tez bym chciala[emoji5]

Nafoczka obawiam sie ,ze bede bliska zakupienia aparatu do ktg w domu hehe

Roxie rzeczywiscie odwiedz lekarza i daj koniecznie znac[emoji4]

Hajmal ja wlasnie jak mialam zabieg to na sali bylo dwoch praktykantow i szczerze nieraz mi przez mysl przeszlo ,ze uczyli sie na mnie,straszne uczucie,dlatego bylam u dwoch niezaleznych lekarzy na kontroli bo tak sie balam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Roxi idź koniecznie... Ja po 2 stracie też brałam antybiotyk a o tak po 3 dniach dostałam zapalenia przydatkow... Nie chcę Cię straszyć ale nie bagatelizuj tego :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

O jeju oby nie ! jadę o 18 może mniej ludzi będzie ...no i znowu cała w strachu ;/

@funia26 byłaś na tym usg ?
 
Do góry