reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny bardzo mi przykro z Waszego powodu. Każda z Was przeżyła naprawdę dużo i medal dla Was za to jakie jesteście. Jak sobie w tym wszystkim poradzilyscie. Naprawde pełen szacun dla Was i życzę Wam aby Was nigdy więcej nie spotkało nic takiego.
Ja nie mogę narzekać. W dzieciństwie jedyne na co mogę zwrócić uwagę to bardzo duży rygor. Nic nam nie było wolno. Co godzinę musiałam sie meldowac przez domofon. Nawet jak miałam 18 lat to w wakacje o 22 w domu. Z tego powodu na osiedlu mieli ze mnie śmiech. Szacunek zdobywalam pięściami... niestety. Dlatego na lato jeździliśmy do babci. Tu było luźnej. Ogólnie za słabewyniki w nauce byla okreslona ilosc pasów z reguły na tylek. Ja dobrze się uczyłam to.nie bylo tak źle, gorzej że każda próba wypowiedzenia swojego zdania to było nie pyskuj albo lanie... na studia wyrowadzilam sie do innego miasta chociaż na Śląsku uczelni do wyboru do koloru. Żalu wielkiego do rodziców już nie mam ale sama na pewno nie będę tak robić. Trzeba się cieszyć że są, że wspierają i zamknąć to co było
 
reklama
@ivvonka jeszcze nie było ciotek to właściwie będzie ciotka z córką i ta córka ma urlop jednak dopiero od pn i w przyszłym tygodniu jednak przyjadą.

Co do diety to ja nie mam żadnej diety mam książkę z przepisami o zdrowym odżywianiu ale ma to związek z chodakowska bo to jej książka więc może i przepisy się pokrywają z dieta bebio. Ja sobie zmieniam czasami produkty jak czegoś nie mam to zastępuje czymś innym np dziś pekinke zastąpił szpinak modyfikuje to wszystko po woli bo nie zawsze wszystko mam pod ręką ale ogólnie to wyeliminowałam śmietanę na rzecz jogurtu .Słodyczy nie tykam i fast food też.
Na razie smakuje mi to co robię np chłodnik paprykowy albo sałatka sycylijska dziś robię kurczaka w marynacie to znaczy pierś kurczaka pieczona w marynacie z surowka zobaczymy jak smakuje siedzi w lodówce na razie .Są takie przepisy które słabo smakują jak ten koktajl mógłby być smaczniejszy a dziś zrobiłam na drugie śniadanie sałatkę owocowa własnego wymyslu. Inspirująca jest ta książka żeby sobie np zmienić nawyki żywieniowe bo mi o to chodzi diet nie lubię stosować bo kiedyś z nich trzeba wyjść.
 
@kari21 obwinanie się nic nie da. Ja też sobie wyrzuty robiłam ze mogłam trawy nie kosic, jak plamienie sie zaczęło to się położyć czy do lekarza... ale już wiem że to.nie moja wina. Pewnie jak.kolejny raz sie uda to będę huhac i dmuchać ale to i tak nie da gwarancji że będzie dobrze. Masz sytuacje ciężką i wierzę że nie jest łatwo zadbać o siebie ale przemysl czy nie warto spróbować. Może poprosić kogoś o pomoc przy dzieciach, albo zabrać je ze sobą do Polski i zdiagnozować się. Masz dla kogo żyć i naprawdę musisz o siebie zadbać.
Proszę Cię nie łam się. Mi było najgorzej na drugi dzień kiedy po usg prysla cała nadzieja. Teraz samo się chyba oczyscilo to bez zabiegu sie obejdzie? Płakać trzeba jeśli czujesz potrzebę. Bardzo Ci współczuję
 
Dziękuje wam wszystkim za słowa otuchy to dla mnie dużo..:) I trzymam kciuki za was boje się jeszcze z moja niedoczynnością tarczycy ale to jeszcze mam pod kontrolą.
 
@wcis na pewno będzie dobrze. Leki masz to teraz staraj się oszczędzać i będzie dobrze:) trzymam kciuki żeby było dobrze:)

@kari21 nie możesz się obwiniać! To nie Twoja wina. Wiem, że Ci bardzo ciężko ale tak jak dziewczyny piszą wylecz się i dzisiaj:*

@Funia90 teoretycznie mogę w najbliższą środę spróbować bo wtedy powinnam dostać @ ale jak wytrzymam to zrobię test w sobotę za tydzień chyba, że wcześniej dostanę okres.
 
@wcis ja tez mialam krwiaka,byla bardzo duzy i mocno krwawilam.
Zniknal w ciagu 4 tyg ale ja ciagle praktycznie lezalam,wstawalam tylko do wc i pod prysznic ,mi sie w 25% odklejala kosmowka.
Bedzie dobrze tylko dbaj o siebie[emoji4]

@mamcia2014 u mnie dzis ryz z warzywami po chinsku i z kurczakiem[emoji4]

@kari21 musisz dac sobie troszke czasu,niestety zal bedzie ale nie obwiniaj sie bo to nie twoja wina a tez nic to nie da[emoji17]

@ivvonka no racja niech siada tym kuperkiem[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@kari21 a nie ma sposobu na Twoje endo ? nie chcą czymś wspomóc ? może są jakieś metody :<
Na drugim wątku jest dziewczyna , która jak to napisała ma za małe endo i zarodek po prostu nie ma się do czego przykleić :< widzisz u Ciebie jednak coś tam się zadziało więc może nie wszystko stracone...poczytaj , zmień lekarza , ktoś niech obierze inne metody leczenia . Nie trać wiary ...wiem ,że czasami ma się dosyć i męczy nas nadmiar problemów ale sama pomyśl może lepiej , że teraz tak się stało , bo powiedzmy gdyby się źle rozwinęło i straciłabyś je na późniejszym etapie cierpiałabyś bardziej chociaż wiem ,że to nie pociesza bo starta to strata :< moim zdaniem musisz działać ostro w kierunku nie wiem jak to nazwać i czy się da "odnowienia " endometrium , zlikwidowania zrostów bo to też póxniej może być problem pod względem dożywienia łożyska ... u jakiegoś lekarza specjalisty od spraw beznadziejnych :< i na twoim miejscu rzuciłabym wszystko i jeśli mocno pragniesz leczyłabym się na miejscu i próbowała ...sama wiesz ,że czas ucieka ...ja po pierwszym poronieniu zjechałam i nie żałuję bo jestem na takim etapie ,że pewnie gdybym została za granicą byłoby to samo...czyli niewiedza i pustka w głowie ...
Obwiniała się każda z nas... bo to normalny odruch...ale to nie tak , to nie jest nasza wina...po prostu jesteśmy wybrane , mamy misję do wykonania i trochę przeszkód do pokonania . Wszystkie siedzimy w tym samym czy podobnym bagnie , z którego ciężko się wygrzebać . Musisz ogarnąć myśli ...nic na siłę , podjąć stanowcze decyzje , które nie będą proste , ale być może decydujące o przyszłości ... masz tutaj nasze wsparcie ! przytulam Cię mocno :*

Dziewczyny wynalazłam taki pakiecik w hotelu ze spa :

Oferta dla dwóch osób obejmuje:

  1. Pobyt 2-dniowy (1 nocleg) w komfortowo urządzonym pokoju z łazienką, telewizją i internetem.
  2. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego (następnego dnia)
  3. Wyśmienitą kolację w Restauracji (w dniu przyjazdu)
  4. Nielimitowany wstęp do Centrum SPA (w dniu przyjazdu)
  5. Relaksacyjny masaż pleców (w dniu przyjazdu)
Jak się dodzwonię i będzie wolny termin to by było git :D i w sumie 260zł to nie tak źle :) następnego dnia do kina na spacer po rynku i fajnie myślę :) a i zapomniałabym to tak tez w ramach 5 rocznicy ślubu :)
 
Ostatnia edycja:
@roxie123 cudowna oferta[emoji7]a w jakies miejscowosci i gdzie to znalazlas[emoji5]
W ogole to miej juz te dwie kreski bo chce Cie w pelni szczesliwa[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 juupi załatwione :D i to za 230 mi bardzo miły Pan dał bo nie było juz pokoju takiego z dużym łózkiem tylko 2 zsuną ale to proste łóżka więc nie będzie różnicy :) na 14stą być o 15stej masaż ma do mnie dzwonić o której kolacja :D w Boguchwale koło Rzeszowa ale wygrzebałam w internetach :) także akurat jeszcze 3 dychy na kino zostało :D my mamy z 40 minut do Boguchwały :) jakbyś kiedyś była w okolicy to tutaj masz stronę Link do: Hotel SPA Odeon w Boguchwale :) juz się nie mogę doczekać :) może jak zapomnę na chwilę to w końcu będą te 2 kreski eh
 
reklama
@roxie123 alez sie ciesze[emoji5][emoji5][emoji5]bardzo fajna oferta a hotel wyglada na super ,szczerze w takiej cenie to sami sie tam wybierzemy[emoji5]tylko nie wiem kiedy ale M od dawna chcial mnie zabrac do spa ,nie wiem tylko jak to w ciazy[emoji4]
Caluje i masz wracac z dwoma krechami w pakiecie[emoji12][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry