reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Funia90 my w spa byliśmy raz... w Batch w UK :) ale na masażu nigdy :p no mówię będziecie w tych stronach to na dłużej bo musicie do mnie przyjechać :D hm w ciąży chyba nie wolno sauny przynajmniej tej gorącej poza tym chyba spoko to tylko woda :) masaż dla ciężarnych tez pewnie jakiś specjalny jest na kręgosłup czy stopy :) aaa już ni bede myślec o tych kreskach bo mi sie nawet nie chce :p na razie czekam na @ :D
 
reklama
@roxie123, no, nie ma to jak bardzo dobra obsługa środowiska Internet, pięknie się zapowiada. Niech tam Was wymasują, zrelaksują, słusznie się należy. :)

@mamcia2014 ,No właśnie, jeśli dieta jest rygorystyczna to wiadomo, że happy end trwać może krótko. A to jak Chodakowskiej to podobne jest. I mi to bardzo pasuje, bo różni się od tych diet typu listek sałaty z kroplą soku cytrynowego. Ten mój jadłospis właśnie mimo nazwy diety nie przypomina, a służy właśnie temu, żeby było zdrowo, smacznie, z głową i nie żeby nie głodować, bo chyba o to w tym ewowym jedzeniu chodzi.

Wiem, że to nie wątek kulinarny, ale może macie jakieś sprawdzone przepisy na sałatki. Mąż ostatnio ma fazę na sałatki do pracy, takie cięższe i sycące, co to u cioci na imieninach. Mam ubogi repertuar: siedzę i szukam w necie. Podstawa: musi tam być coś mięsnego lub ryba i majonez i bez jajek.
Ja nie wiem, mu się tak smaki zmieniają, że czasem to się zastanawiam czy mu testu ciążowego nie podsunąć.;)
Ja znam tylko 4 z majonezem:
-tuńczyk, kukurydza
-sałatka gyros z kurczakiem
-szynka,ser żółty, cebulka konserwowa/ seler konserwowy, fasola czerwona
-kurczak, ananas, kukurydza, rodzynki
A on chce jeszcze. Pudełek nakupował i żonka zrób. A żonka nie wie już co.
 
Ostatnia edycja:
@ivvonka a może makaronowa? Gotujesz makaron jakiś drobny do tego szynka konserwowa, świeży ogórek, pomidor, kukurydza z puszki, sól, pieprz i majonez... ja uwielbiam :) tyle że przy diecie majonez nie wskazany :(

No i standardowo jeszcze nasza polska jarzynowa, do niej też bez problemu można dodać jakąś szyneczkę :)
 
Hej dziewczynki
Dzieki,jestescie kochane. To prawda,zycie napisalo dla mnie przedziwny scenariusz,i pewnie tez dlatego jestem taka osoba a nie inna. Przyslowie :Co mnie nie zabije to mnie wzmocni, pasuje do mnie jak ulal.Tak ,jestem silna,bo taka byc musze,musze miec sile,aby stawiac czolo tym wszystkim przeciwnosciom losu.Choc nie ukrywam,ze to wszystko strasznie odbilo sie na mojej psychice. Przy pisaniu wczorjaszego postu tak sie splakalam,ze dzis w pracy wygladalam jak panda,oczy podkazone,spuchniete.Jeszcze raz dziekuje za zrozumienie,jestescie wspaniale ,najlepsze i najkochansze :tak:
Olasec mam starsza siostre i dwoch mlodszych braci.Nawet nie wyobrazam sobie,co ja bym bez nich w tamtym czasie zrobila,ale jestem prawie pewna,ze wyladowalabym w szpitalu psychiatrycznym.Razem sie wspieralismy,razem plakalismy,razem przez to przeszlismy.Powod dla ktorego chce miec kolejne dziecko,tak jak juz kiedys pisalam jest taki,ze jak nas zabraknie chce,aby mlody mial kogos, kogo bedzie mogl wtedy trzymac za reke i z kim bedzie mogl przejsc przez ten okres.To nie jest tak,ze chce bo chce,dla siebie,nie.Moze kiedys sie uda :(

Funia i inne dziewczynki nie testowalam,bo wczoraj zaczal bolec brzuch i wieczorem zaczelam wolno krwawic,dzis leci juz na calego,takze walcze dalej.

Przytulam wszystkie i dziekuje za slowa wsparcia
 
@madzia0902, dziękuję, te sałatki to dla męża. On jest zaczarowany jakiś: może jeść dużo i wszystko, czasem nawet słyszę jak o północy lodówka skrzypi i to nie są duchy, bo one nie lubią kiełbasy i kabanosów, a już na pewno nie piją piwa. Ja muszę uważać na to co jem, bo moja przemiana materii jest do bani, więc jak coś dla lubego robię to spróbuję łyżkę czy zjadliwe i tyle mojego. Ech, dolo, moja dolo.;)

@roxie123 ale mu brzuch nie rośnie i tu mi się nie zgadza. ☺
 
@hona nie wiem co bym zrobila bez mojego brata. Dzien po poronieniu M wyjechal sobie na 3 dni w delegację, oj dobił mnie. A mój brat zrozumiał, miałam go tylko przez telefon ale poczułam od niego mega wsparcie. Moi rodzice żyją, jednak to nie to samo co rodzeństwo... dlatego chce dla mojej córci rodzeństwa. Tylko w sumie nie wiem czy się nadaję na matkę. Panikara ze mnie straszna. O córcie drze na każdym kroku. Pod względem chorób to już tragedia... wolałabym wszystko przeżyć aby tylko ona była zdrowa. Wychowujesz dziecko, pięknie rośnie i się rozwija po czym ugryzie go coś i nic nie możesz ani stwierdzić ani poradzić. Znowu nie śpię od zamartwiania się o nią
 
Ostatnia edycja:
@ivvonka dokładnie tak jak piszesz o tych dietach. No ja od stycznia trzymam wagę plus minus 2 kg się waha czasem .Waga z dziś 59 kg .a było 60 61 tak wzrasta ale podobno to też zależy od dnia cyklu tak słyszałam .
Bo po @ spadła waga.
Na podwieczorek miałam pieczone warzywa nawet dobre to było z sosem jogurtowo czosnkowym.
Co do sałatek to ja znam nasza polska jarzynowa i gyros albo taka z makaronem w kształcie ryżu do tego się daje ogórek pierś z kurczaka smażona majonez sól pieprz.
 
A tak tylko nawiazujac do diet bo nigdy nie potrzebowalam (po czesci niestety bo chcialabym nie chudnac tak latwo) to powiem wam tylko ze w kazde z 5 ciaz w jakie zaszlam to zachodzilam zaraz po zrzuceniu jakiejs tam mniejszej lub wiekszej wagi. Nie wiem dlaczego ale tak wlasnie bylo.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry