reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wczorajsza beta 1033,75. Czyli chyba wszystko idzie w dobru kierunku.
Więc chyba mogę się już cieszyć
Cudownie, cieszę się razem z Tobą [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Dziękuję. W pracy wrzuciłam na luz, mam nadzieje ze jutro doktorka powie ze jest okej... dobrze byloby tez dostac l4 ale zobaczymy
Będzie dobrze [emoji3590] wizytujemy jutro obie :)
Ciekawe czy mi coś z tym progesteronem powie... I czy wszystko tam gra i jest w porządku.. :)
 
reklama
ja bym wolala zrobic usg skoro juz bym tam byla:) Ale tylko zeby sprawdzic czy jesli cos widac to czy ciaza jest umiejscowiona w macicy. Nie wiem czemu wielu lekarzy zaleca pierwsze usg tak pozno, kiedy juz jest serduszko, przeciez moze dojsc do ciazy jajowodowej a nie wykrycie jej w odpowiednim momencie grozi usunieciem jajowodu...
Oczywiscie tylko jesli ktos potrafi sie nastawic ze jest za wczesnie a to usg po to zeby sie upewnic ze ciaza jest w macicy, zeby potem niepotrzebnie nie stresowac ze serduszka nie bylo...
 
Do góry