reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No właśnie. Byłam pewna że będę schizować okrutnie. A tu póki co miła niespodzianka. O obecnej ciąży wiem od wtorku i jestem wyjątkowo spokojna! I racjonalna . Wiem doskonale że dołków będzie milion i strach będzie wracać. Ale chwilowo jestem optymistką i zamierzam bardzo o siebie dbać ale nie wegetować

A za zastrzyki zapłaciłam 39 zł bo mam z kodem R ryczałt. 100 procent ceny to chyba 156 zł na paragonie za te 10 zastrzyków.
[emoji6]
Ja po porodzie zapłaciłam 130 zł za clexane... A to tylko 10 zastrzyków !!

Co do ciąży, na spokojnie, też panikowalam, zero kąpieli, nad wodą tylko do kolan się moczylam, na początku bałam się naczynia umyć, żeby przypadkiem nie poronić. Doszło do tego, że miałam wyrzuty sumienia, że poszłam na pizzę z koleżanką, bo co jak poronie, przecież moglam leżeć, a nie wychodzić z domu. Do 25 TC nie przytyłam ani kilograma. Teraz wiem, że tylko spokój jest potrzebny i optymizm.
 
reklama
Dziewczyny chciałam się zorientować ile wyjdzie mi za badanie: komórki nk, ANA2 i przeciwciała przeciwplemnikowe. Chciałam to zbadać we wtorek będzie to mój 23 dc. Po pierwsze to pytanie czy mogę je wszystkie zrobić w tym dniu cyklu? Po drugie to czy któras z Was pomoże mi znaleźć w alabie, diagnostyce ( gdziekolwiek w piasecznie ewentualnie w wawie) w cennikach? Niektóre znajduje a innych nie mogę. Może trzeba to inaczej szukać ale nie wiem jak a chciałam w jednym miejscu zrobić wszystkie.
A że do wypłaty jeszcze 11 dni to już się liczę z kasą i nie wiem czy mi starczy więc chciałam sprawdzić ceny :(

Komórek NK w alabie nie ma.
Przeciwciała p plemnikowe 120zl, ANA 67 zł. Sprawdziłam Piaseczno 😉
Możesz zrobić wszystko razem, do komórek NK musisz być po owu.
 
Komórek NK w alabie nie ma.
Przeciwciała p plemnikowe 120zl, ANA 67 zł. Sprawdziłam Piaseczno 😉
Możesz zrobić wszystko razem, do komórek NK musisz być po owu.
Oki właśnie nie mogę tych komórek nk nigdzie znaleźć :( w diagnostyce i multimedzie też nie znalazło. Gdzie je robiłyście?
A jak wpisałaś ANA bo mi nie wyszukuje :(
 
Oki właśnie nie mogę tych komórek nk nigdzie znaleźć :( w diagnostyce i multimedzie też nie znalazło. Gdzie je robiłyście?
A jak wpisałaś ANA bo mi nie wyszukuje :(

Komorki nk są w diagnostyce, ale cena się nie pokazuje. Wydaje mi się, że ok 200 zł. ANA są pod przeciwciała p jądrowe. 🤷‍♀️

 
Komórek NK w alabie nie ma.
Przeciwciała p plemnikowe 120zl, ANA 67 zł. Sprawdziłam Piaseczno 😉
Możesz zrobić wszystko razem, do komórek NK musisz być po owu.
Być po owu czyli taki 23 dc będzie okej? Bo nie wiem do ilu dni po owu powinnam być. Nawet nie wiem czy miałam owu. Zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka dostałam w 12 dc ale nie wiem czy była owu czyli czy pękł bo moja pani dr nie chciała już mnie w tym cyklu widziec 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20210130_171554_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210130_171554_com.android.chrome.jpg
    396 KB · Wyświetleń: 39
Być po owu czyli taki 23 dc będzie okej? Bo nie wiem do ilu dni po owu powinnam być. Nawet nie wiem czy miałam owu. Zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka dostałam w 12 dc ale nie wiem czy była owu czyli czy pękł bo moja pani dr nie chciała już mnie w tym cyklu widziec 🙈

Tak myślę, że będzie ok. 😉 Chodzi o to żeby była II faza cyklu.
 
Komorki nk są w diagnostyce, ale cena się nie pokazuje. Wydaje mi się, że ok 200 zł. ANA są pod przeciwciała p jądrowe. 🤷‍♀️

Oki dzięki. To wszystko już mam a w sprawie tych nk zadzwonię do nich i się dopytam.
 
reklama
Cześć, dziewczyny mam pytanie do osób, które korzystały z usług kliniki leczenia niepłodności. Wybieram się za jakieś 2 tyg do kliniki Bocian. Jestem po laparoskopii - ewakuowanie ciąży jajowodowej. Po miesiącu miałam się zgłosić na kontrole. Pytanie nr 1- Czy taką kontrole wykona przy pierwszej wizycie lekarz w Bocianie? Czy lepiej umówić 2 odrębne wizyty? Jedna w kierunku niepłodności , jedna kontrolna po zabiegu? Na stronie jest opisane, ze na pierwszej wizycie jest robiony wywiad, badanie ginekologiczne,USG i para jest kierowana na dodatkowe badania, po czym jest ustalany indywidualny plan leczenia. I jeszcze jedno pytanie- Czy te wszystkie dodatkowe badania miałyście robione tego samego dnia? Czy nastawiać się na wizytę, która będzie trwała dłuższy czas? Jak to było u Was?
Ja się leczę w klinice ale na kontrolę idę do szpitala w którym miałam zabieg. Jest tam jedna sensowna lekarka a do kliniki musiałabym jechać 2h i jeszcze by kasę za to wzięli i potraktowali jako normalną wizytę. Do kliniki zamierzam wrócić dopiero po pierwszej miesiączce i pełnej diagnostyce po kolejny transfer. Ale myślę że jeśli będziesz badana na pierwszej wizycie to lekarz spokojnie powinien powiedzieć jak się sprawy mają.
 
Do góry